ŘEMESLA / Instalatérství a topenářství

Zadejte minimálně tři znaky

T.P.V. MONT, s.r.o.

T.P.V. MONT, s.r.o.

Topení - plyn - voda, nabídka instalatérských, topenářských a plynařských prací. Montáž kotlů, tepelné a sanitární techniky . Poskytujeme servis kotlů, plynových zařízení, topenářství, plynoistalaci, vodoinstalaci. Zajistíme dotace Zelená úsporám.
INVOTOP, spol. s r.o.

INVOTOP, spol. s r.o.

Topenářství, instalatérství, vnitřní rozvody plynu a vody. Dodávka, montáž, instalace - kotelny, podlahové topení, tepelná čerpadla, elektrokotle. Servisní zastoupení na vodovodní baterie Huber, Faris. Komplexní služby v oboru voda - plyn - topení.
http://www.volny.cz/invotop | České Budějovice 4
PROHEAT s.r.o.

PROHEAT s.r.o.

Provádíme topenářské, instalatérské, plynařské práce na klíč, projekce a poradenství. Revize plynu, osazování plynoměru a uzavření smlouvy s Pražskou plynárenskou. Prodej kotlů, plynových spotřebičů, tepelné techniky a instalatérského materiálu.
Praha-Hostivař
INVES - Milan Veselý

INVES - Milan Veselý

Provádění instalatérských, topenářských a plynařských prací.
http://in-ves.webnode.cz/ | Čáslav-Filipov
BOMA Milevsko, s.r.o.

BOMA Milevsko, s.r.o.

Vyřizujeme dotace Zelená úsporám, montujeme kotle na pelety, na dřevo, solární systémy a panely, kolektory, kvalitní tepelná čerpadla. Vše v oboru - voda, kanalizace, ústřední a podlahové topení, regulace podlahového topení, rekonstrukce koupelen, instalatérské práce, kanalizace. Tlakové čištění kanalizace. Prodej a montáže kotlů na tuhá paliva, uhlí, biomasu, pelety, plyn, topný olej a elektrokotlů. Prodej pelet a briket. Opravy a servis Atmos, Benekov, V-Ling, Dakon, Protherm, Rojek, Viadrus.
D.I.M., spol. s r.o.

D.I.M., spol. s r.o.

Veškerá činnost v oboru voda - topení - plyn od projektu po servis. Partner dotačního programu Zelená úsporám. Dodávky a montáže tepelných čerpadel, solárních systémů a panelů, rozvodů vody, kotlů na plyn, uhlí, dřevo, pelety, biomasu i tuhá paliva. Realizace ústředních a podlahových topení, vytápění, kotelen, výměníkových stanic. Provádíme servis a opravy plynových spotřebičů, kotlů (např. Buderus, Dakon, Junkers, Immergas, Viadrus, Viessmann). Prodej topenářského a instalatérského materiálu.
http://www.dim.cz | České Budějovice 3
František Kaňka

František Kaňka

Provádíme služby v oboru voda - topení - plyn. Nabízíme rekonstrukce stoupaček ústředního topení, vody, plynu v panelových domech. Montáže kotlů, plynových kotelen, podlahového vytápění. Instalatérské práce, rozvody vody. ISO 9001:2001.
http://www.fkanka.cz | České Budějovice 3
InTePs, s.r.o.

InTePs, s.r.o.

Nabízíme kompletní služby v oboru voda - topení - plyn. Jsme zapsáni v programu Zelená úsporám. Projekty a realizace plynovodů, vodovodů, kanalizací, vytápění, ústředního topení, podlahového topení, výměníkových stanic, plynových kotelen a plynofikací včetně měření a regulace. Dodávky a montáže kotlů na dřevo, uhlí, plyn, i tuhá paliva, tepelných čerpadel, solárních kolektorů a panelů. Provádíme servis a opravy plynových spotřebičů, kotlů, sporáků, ohřívačů vody. Prodej topenářského materiálu.
http://www.inteps.cz | Písek-Budějovické Předměstí
CB montplast, s.r.o.

CB montplast, s.r.o.

Provádíme vodoinstalační práce včetně revizí, montáže vnitřní a venkovní kanalizace, domovních přípojek i kompletních dodávek a montáže tepelných čerpadel, rekonstrukce bytových jader a panelových domů. Máme instalatérský servis - voda, topení, plyn.
http://www.cb-montplast.cz | Dobrá Voda u Českých Budějovic
Jaroslav Šandera

Jaroslav Šandera

Služby v oboru topení - voda - plyn - kanalizace. Provádíme instalatérské, topenářské práce. Podlahové topení, tepelná čerpadla, solární kolektory, rozvody vody a topení. Montáže kotlů, plynových, olejových kotelen. Centrální vysavače Electrolux.
Prachatice II
Pavel Janeček

Pavel Janeček

Provádíme veškeré instalatérské, plynařské a topenářské práce. Dodáváme a montujeme kotle plynové, automatické na uhlí a peletky, na tuhá paliva i elektro, podlahové topení, čističky odpadních vod (ČOV), centrální vysavače, rozvody vzduchu.
Borovany
Jindřich Parus, voda - plyn - topení, spol. s r.o.

Jindřich Parus, voda - plyn - topení, spol. s r.o.

Kompletní dodávky instalací, oprav a rekonstrukcí rozvodu plynu, vody, topení. Plynofikace občan. a průmysl. staveb. Montáž a rekonstrukce kotelen. Projekty, tlak. zkoušky, revize. Stavební činnost ISO 9001:2001 - zateplování fasád - Zelená Úsporám.
http://www.parus.cz | Prachatice
J&D Přech topení - voda - plyn

J&D Přech topení - voda - plyn

Firma provádí veškeré instalatérské, topenářské a plynařské práce, včetně dodávek materiálu, projektové dokumentace a revizí. Nabízíme tepelná čerpadla, solární systémy, podlahové vytápění, průmyslové plynovody, rozvody plynu, PB.
http://www.jadprech.cz | České Budějovice 3
Union Trade Service, s.r.o.

Union Trade Service, s.r.o.

Nabídka montáží, oprav a údržby vyhrazených elektrických zařízení. Zajištění vodoinstalací, podlahového vytápění, plynovodů a centrálních vysavačů.
http://www.uts-cb.cz | Dobrá Voda u Českých Budějovic
Solartis, spol. s r.o.

Solartis, spol. s r.o.

Projekce, dodávka, montáž - topení, plyn, voda, kanalizace, vzduchotechnika. Nabízíme využití slunečních kolektorů, tepelná čerpadla, montáž plynových kotelen, výměníkových stanic, rozvody plynu, parovody, horkovody. Partner Zelená úsporám.
http://www.solartis.cz | Písek-Budějovické Předměstí
Jindřich Lachout - MonTop

Jindřich Lachout - MonTop

Provádíme montáž ekologického vytápění, kotle na pelety, solární systémy, kotelny, mobilní kotelny, ústřední a podlahové topení. Nabízíme svařování nerezu, domovní a průmyslové plynovody, vodovody, vybavení koupelen, poradenství a projekty.
Jaroslav Mareš

Jaroslav Mareš

Instalatérství a topenářství. Provádíme instalace, opravy a rekonstrukce stávajících zařízení. Nabízíme rozvody plast, měď, systém mapress. Čištění domovní kanalizace přístrojem Ridgid. Zhotovování solárních rozvodů. Jsme v programu zelená úsporám.
Loučovice
Petr Dvořák - voda, topení

Petr Dvořák - voda, topení

Provádíme kompletní dodávku a montáž kanalizace, topení, slunečních kolektorů, tepelných čerpadel, centrálních vysavačů, drtičů kuchyňských odpadů. Montujeme a dodáváme čerpadla do vrtů a domácích vodáren.
http://www.vodatop.cz | České Budějovice 3
Milan Červeň - instalatér

Milan Červeň - instalatér

Firma působí v oblasti instalatérských, topenářských, vodovodních a kanalizačních prací. Nabízíme a provádíme opravy, rekonstrukce koupelen, instalace rozvodů vody, topení a kanalizace, stoupacích potrubí, kotelen, drobné instalatérské práce.
http://www.instalater-cb.cz | České Budějovice 2
B+L instalace, s.r.o.

B+L instalace, s.r.o.

Kompletní služby v oboru topení plyn voda kanalizace pro firmy i domácnosti. Provádíme instalatérské, topenářské práce. Dodávky kotlů a kotelen. Rozvody vody, plynu, podlahové a ústřední topení. Zajišťujeme revize plynu a montáž centrálních vysavačů.
http://www.blinstalace.com | České Budějovice 2

Výhody registrace firmy

1
Popis nejdůležitější výhody!
2
Mnohem více klientů!
3
Mnohem více peněz!

Zargistrujete svou firmu: