ŘEMESLA / Kominictví

Zadejte minimálně tři znaky

Dušan Zeman

Dušan Zeman

Jsme český výrobce komínů a komínových systémů CJ Blok. Dodáváme třívrstvé tepelně izolované komíny, stavebnicové komíny české výroby. Naše komíny optimalizují spotřebu paliva a výrazně podporuje účinnost spalování. Doprava zdarma po celé ČR.
Kominictví Studnička

Kominictví Studnička

Provádíme montáže komínových vložek NERPEK, AL, čištění, posudky, prohlídky, revize komínů, prohlídky komínovou kamerou. Opravujeme komínová tělesa. Montáže komínových systémů SCHIEDEL. Měření emisí malých zdrojů do 200 kw.
Bílina-Pražské Předměstí
Kominictví Roman Picka

Kominictví Roman Picka

Provádíme revize, čištění, opravy, frézování, montáže a vložkování komínů včetně zednických prací. Zajišťujeme výpočet komínových průřezů a kolaudaci komínových těles. Jsme členy Společenstva kominíků ČR.
Děčín III-Staré Město
REKOM - LITVÍNOV, s.r.o.

REKOM - LITVÍNOV, s.r.o.

Zabýváme se veškerými činnostmi v oblasti kominictví. Frézování komínů vlastní frézou, vložkování komínů nerezovými vložkami pevnými i ohebnými. Čištění, údržba a pravidelné i výchozí revize dle ČSN EN. Prodej komponentů v našem e-shopu.
http://www.rekom-litvinov.cz | Litvínov-Šumná
Miloš Vinterlík

Miloš Vinterlík

Nabízíme komínové systémy třívrstvé, vložkování komínů, kouřovody, frézování komínů, plastové komínové systémy, revize. Vyrábíme vzduchotechnické a stavební klempířské prvky. Prodej komínové hlavice.
KOMKLIMA

KOMKLIMA

Provádíme frézování a vložkování komínů, stavby nových komínů, opravy nadstřešních částí. Revize a montáž horkovzdušných rozvodů od tepelných spotřebičů. Prodej materiálu.
http://www.komklima.cz | Krupka-Bohosudov
Martin Lukeš

Martin Lukeš

Provádění návrhů komínů, jejich výstavby, rekonstrukcí, frézování, vložkování a čištění komínů včetně montáží kouřovodů. Měření účinnosti spalování a revize spalinových cest.
http://www.kominylukes.cz | Krupka-Maršov
Jindřich Wegner

Jindřich Wegner

Zabýváme se problematikou a poskytováním služeb v oblasti výstavby, oprav, čištění, vložkování, frézování, revizí a kolaudací komínových systémů. Nabízíme poradenskou činnost při výstavbě komínů a výpočty spalinových cest. Prodej materiálu.
Komíny Abert

Komíny Abert

Provádíme výstavby nových komínů. Nabízíme opravy, vložkování, frézování a montáž komínů. Zajišťujeme revizní zprávy.
KOMINICTVÍ BRŮNA, s.r.o.

KOMINICTVÍ BRŮNA, s.r.o.

Nabízíme čištění komínů a spotřebičů paliv. Vložkování a úpravy komínů. Autorizované měření emisí a účinnosti spalovacích zdrojů.
KOMINICTVÍ Pokorný - Fictum s.r.o.

KOMINICTVÍ Pokorný - Fictum s.r.o.

Nabízíme čištění, revize kamerovým systémem, prohlídky, vložkování. Opravujeme komíny, dále provádíme měření emisí do výkonu 200 kW.
http://www.kominy-pokorny.cz | Teplice-Trnovany
Renata Gaudlová Šarlingerová

Renata Gaudlová Šarlingerová

Nabízím služby v oboru kominictví. Revizní činnost, měření spalin dle zákona 86/2002.
Chomutov
HAGAS servis, s.r.o.

HAGAS servis, s.r.o.

Servis, revize a montáže v oblasti plynoinstalací, topenářství a kominictví. Autorizované měření emisí. Prodej krbových kamen, čerpadel a grilů.
Kominovekonstrukce.eu - David Berka, s.r.o. (pobočka Teplice-Trnovany)

Kominovekonstrukce.eu - David Berka, s.r.o. (pobočka Teplice-Trnovany)

Nabízíme výstavby komínu i třísložkových komínů a jejich rekonstrukcí, vložkování, čištění, montáže či návrhy kouřovodů a měření účinnosti.
PRIMATEP, s.r.o. (pobočka Teplice)

PRIMATEP, s.r.o. (pobočka Teplice)

Provádíme návrhy, dodávky a montáže komínových systému SCHIEDEL. Provádíme čištění komínů, revize komínů a autorizované měření emisí malých zdrojů.

Výhody registrace firmy

1
Popis nejdůležitější výhody!
2
Mnohem více klientů!
3
Mnohem více peněz!

Zargistrujete svou firmu: