ŘEMESLA / Řemeslné práce

Zadejte minimálně tři znaky

Herold Krypl

Herold Krypl

Provádíme kominické práce, vložkování komínů a revize.
http://www.kominik.info | Kutná Hora-Vnitřní Město
FREVLOKO

FREVLOKO

Specializujeme se na výrobu a montáž komínových systémů KLASIK pro novostavby i rekonstrukce, volně stojících komínů, kouřovodů a příslušenství. Provádíme frézování komínů, autorizované měření emisí malých a středních zdrojů, revize a poradenství.
Dušan Zeman

Dušan Zeman

Jsme český výrobce komínů a komínových systémů CJ Blok. Dodáváme třívrstvé tepelně izolované komíny, stavebnicové komíny české výroby. Naše komíny optimalizují spotřebu paliva a výrazně podporuje účinnost spalování. Doprava zdarma po celé ČR.
KomínSOS., s.r.o.

KomínSOS., s.r.o.

Naše firma je specializovanou firmou v oblasti komínů s působností po celé ČR. V její nabídce najdete služby jako: frézování komínů, vložkování komínů, stavby nových komínů, vícevrstvé komíny, přestavby, měření emisí, kominictví, revize.
Střechy Havránek & syn, s.r.o.

Střechy Havránek & syn, s.r.o.

Tesařství, pokrývačství, klempířství.
Miloslav Bursák

Miloslav Bursák

Nabízíme tesařské, klempířské, pokrývačské a truhlářské práce. Postavíme střechy na klíč, provedeme rekonstrukce střech a drobné opravy. Vyrobíme pergoly, zahradní domky, přístřešky, altány i vestavěné skříně a kuchyně.
Praha-Lochkov
ARRBO, s.r.o.

ARRBO, s.r.o.

Vyrábíme a montujeme střechy a střešní konstrukce. Vyrábíme klasické vázané krovy z trámů, příhradové, sponkované vazníky typu gang-nail včetně statického návrhu. Tesařské konstrukce, dřevěné haly, půdní nástavby, altány. Impregnace a sušení dřeva.
http://www.arrbo.cz | Praha-Nusle
Střechy Krátký s.r.o.

Střechy Krátký s.r.o.

Provádíme rekonstrukce a realizace šikmé a ploché střechy, tesařské, pokrývačské a klempířské práce, sádrokartony, střešní okna. Prodej materiálů pro střechy: Bramac, Tondach, KM Beta, IBF, Lindab, Evertech, Rova. Zpracování nabídky zdarma.
Jaroslav Hořejší - e-shop

Jaroslav Hořejší - e-shop

Nabízíme nový sortiment výrobků ze dřeva. Vyrábíme stání pro auta - CARPOTY, dřevěné domky a chaty, domky na nářadí i k bazénu. Vyrábíme zábradlí, ploty, branky, lávky, altány, pergoly. Dále vyrábíme dětský nábytek - dřevěné dětské pískoviště, dále postele postele, zastřešení terasy, houpačky, stání pro auto, montovaná garáž na auto, zastřešíme terasy. Dodání a motáž po celé ČR. Internetový prodej. Výrobky pro použití k denní potřebě, k odpočinku, zábavě a relaxaci.
V. P. Procházka, s.r.o.

V. P. Procházka, s.r.o.

Provádíme dodávku a montáž plochých střech a teras, izolace spodních staveb, zelené střechy, opláštění prům. hal, zateplení budov, šikmé střechy, tesařské a klempířské práce, jeřábnické práce a montážní plošiny. Jsme v SoD programu Zelená úsporám.
REALVESTAV, s.r.o.

REALVESTAV, s.r.o.

Nabízíme plechové střechy, ocelové střešní a okapové systémy RANNILA / RUUKKI a SATJAM, ocelové haly, trapézové a vlnité plechy, taškové profily, lehké střešní krytiny. Dodáváme dřevěné vazníky, plechy, tabule, svitky, fólie podstřešní, tenkostěné profily FeZn, trámy, latě, prkna, tesařské a ocelové konstrukce. Zajišťujeme výškové práce, nástřiky betonových ploch, interiéry + exteriéry. Dále pak zhotovení betonových věnců RD, provizorní zastřešení staveb, stavebnice střech a střechy na klíč.
http://www.realvestav.cz | Kralupy nad Vltavou-Lobeček
Rheinzink ČR, s.r.o.

Rheinzink ČR, s.r.o.

RHEINZINK - značkový titanzinek. Vyrábíme titanzinkové střešní krytiny, fasády, klempířské prvky a fotovoltaické moduly. Nabízíme kompletní odvodnění střech, žlaby, svody, okapy. Objektové poradenství při použití materiálu RHEINZINK- QUALITY ZINC.
http://www.rheinzink.cz | Poděbrady II
Kovodřevo-práce.cz

Kovodřevo-práce.cz

Naší činností je zámečnictví, tesařství, truhlářství, kovovýroba, natěračství a ochrana dřeva, protipožární nátěry, lazurování. Vyrábíme vrata, mříže, ploty, stříšky, zábradlí, krovy, dveře, pergoly, vestavné skříně a kuchyně. Broušení pil a nožů.
B & B STŘECHY

B & B STŘECHY

Firma zajistí vše okolo střech, prodej a výrobu střech a celých systémů. Poradenství, montáž, servis nových a rekonstrukcí střech na klíč, tesařské a klempířské práce, atypy, dodávka a montáž střešních oken, izolací, hromosvodů, vazby. Odvoz suti.
Střechy Kousal

Střechy Kousal

Kompletně realizujeme rovné a šikmé střechy. Zateplování budov. Fasády - zateplené a historické. Půdní vestavby. Střechy nové i historické z tradičních materiálů - prejz, bobrovka, břidlice. Jsme v seznamu odborných dodavatelů zelenám úsporám.
STAKL - střechy na klíč, s.r.o.

STAKL - střechy na klíč, s.r.o.

Provádíme rekonstrukce a zhotovení nových střech. Nabízíme velký výběr střešních krytin včetně příslušenství, klempířských výrobků, stavební řezivo. Zabýváme se stavbou a rekonstrukcí rodinných domů včetně zateplování a fasád. Kontejnerová doprava.
http://www.stakl.cz | Vrbová Lhota
Dřevěné konstrukce

Dřevěné konstrukce

Vyrábíme vazníky, střechy a nosné konstrukce pro dřevostavby. Dodáváme dřevěné konstrukce pro dřevěné domy, jízdárny, haly, sklady a chaty, zemědělské stavby, rekreační objekty, obytné nástavby. Projektování a možnost dopravy.
AV Stav, spol. s r.o.

AV Stav, spol. s r.o.

Provádíme výstavby rodinných domů na klíč, rekonstrukce, komplexní dodávky střech, půdní vestavby, nástavby. Zakládání staveb, zemní práce a terénní úpravy. Zajišťujeme tesařské, klempířské a pokrývačské práce, zateplování fasád. Jádrové vrtání.
LUMES Mělník, s.r.o.

LUMES Mělník, s.r.o.

Prodáváme střešní krytiny, okna, izolace, fólie, střešní latě, klempířské prvky a další doplňky. Nabízíme kompletní realizaci střech od krovů až po tašky - tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Zdarma položkový rozpočet střechy.
ALEKOSTAV KOLÍN spol. s r.o.

ALEKOSTAV KOLÍN spol. s r.o.

Provádíme veškeré klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Nabízíme střechy na klíč. Opravujeme, rekonstruujeme - kompletní dodávky a montáže střech včetně prodeje střešních krytin a materiálů. Ekologická likvidace eternitu i zdarma.
http://www.alekostav.cz | Kolín-Štítary

Výhody registrace firmy

1
Popis nejdůležitější výhody!
2
Mnohem více klientů!
3
Mnohem více peněz!

Zargistrujete svou firmu: