RESTAURACE - JÍDELNY - STRAVOVÁNÍ

Zadejte minimálně tři znaky

Pizzeria Stodola, s.r.o.

Pizzeria Stodola, s.r.o.

http://www.dancestodola.cz | Vysoké Mýto-Pražské Předměstí
Hooters

Hooters

Restaurace a sport bar v centru Prahy Vám nabízí v úžasné atmosféře příjemnou a rychlou obsluhu, tankové pivo Plzeňský Prazdroj, živé sportovní přenosy na 15 HD televizích, jihoamerické steaky, světově známá kuřecí křídla, míchané koktejly, dárkové předměty. Je to ideální místo pro večírky, oslavy narozenin, rozlučky se svobodou, firemní akce. Najdete zde zábavu po celý den a pravidelné party, soutěže pro zákazníky o ceny, focení s Hooters girls, Soutěže Miss Hooters a možnost potkat celebrity.
http://www.hooters.cz | Praha-Nové Město
Days Menu, v.o.s.

Days Menu, v.o.s.

Vyrábíme hotová mražená jídla, teplé obědy a večeře. Zajišťujeme služby závodního (jídelního) stravování. Mražená jídla rozvážíme po celé ČR. Zaručujeme kvalitu, rychlost, serióznost.
Hostovice
Středověká krčma

Středověká krčma

Nabídka středověkých specialit připravených na otevřeném ohni včetně černého a světlého piva a středověké zábavy.
HOSPODA KOVÁRNA

HOSPODA KOVÁRNA

Nabízíme celodenní stravování a ubytování v nižších cenových relacích. Hospoda je umístěna na průsečíku vinařských stezek Mikulovská a Moravská vinná. Pro cykloturisty je možnost úschovy kol a provádění drobných oprav svépomocí.
Březí
Pension Trautenberk

Pension Trautenberk

Rodinný pension v Podkrkonoší. Nabízíme příjemné zázemí pro rodinnou dovolenou, pobyty maminek s dětmi a programem, sportovní a fotbalová soustředění, školy v přírodě, aerobic. Pořádáme firemní akce, školení, kompletní vybavení multimediální technikou, teambuildingy, kongresy, oslavy, společenské akce, večírky, rauty. Vyhřívaný bazén, tenisový kurt. Aquapark Špindlerův mlýn, Safari Dvůr Králové, Český ráj, Krkonoše, Vrchlabí, bobová dráha. Vyhlášený Steak restaurant.
http://www.trautenberk.cz | Studenec u Horek
Restaurace Archa

Restaurace Archa

Stylová nekuřácká restaurace se nachází v bezprostřední blízkosti ZOO Olomouc, Svatý Kopeček. Kromě široké nabídky jídel a nápojů nabízíme také pořádání rodinných oslav, svateb, abiturientských srazů, firemních rautů, seminářů a školení, samozřejmostí je wi-fi připojení k Internetu zdarma. Poskytujeme rovněž hotelové služby - ubytování v luxusních pokojích v penzionu Archa (PC sejf, minibar, LCD TV, telefon, whirpool).
http://www.archa-zoo.cz | Olomouc-Svatý Kopeček
Café & Bar, Restaurace a Terasa Střelecký ostrov

Café & Bar, Restaurace a Terasa Střelecký ostrov

V centru Prahy s výhledem na Národní divadlo a Vltavu. Tradiční česká i mezinárodní kuchyně včetně ryb. Letní terasa, BBQ, živá hudba, lounge area. Společenské akce, tiskové konference, školení, svatby, firemní večírky. Kapacita 500 osob.
http://www.streleckyostrov.cz | Praha-Staré Město
Motorest Devět Křížů

Motorest Devět Křížů

Provoz motorestu na D1 s nabídkou zájezdového menu dle výběru, česká kuchyně, s vlastní cukrárnou, výroba studené kuchyně. Součástí motorestu sport bary nonstop, salonky pro 100 osob. Možnost školení. Monitorovaný parking, parking pro autobusy.
Manana Music Bar

Manana Music Bar

Pohodový hudební klub nabízí po celodenní práci příjemný odpočinek v zajímavě řešeném prostoru v mexickém stylu. Na více než 100 m2 tu můžete popíjet, poslouchat muziku, hrát fotbálek nebo v klidu sledovat plasmové TV. Rezervace prostor klubu zdarma.
Hotel Parkhotel Průhonice

Hotel Parkhotel Průhonice

Útulný hotel a restaurace v oblíbené lokalitě Praha Průhonice - Čestlice. K dispozici jsou kvalitní služby: příjemné ubytování, výborná kuchyně, konference - 4 salonky. Pořádáme firemní akce (školení, meetingy, večírky), svatby a víkendové pobyty.
Hotel Vista

Hotel Vista

Nově zrekonstruovaný hotel v Brně (dříve Hotel IMOS) nabízí ubytování nedaleko centra Brna. Hotel poskytuje ubytování v jedno až třílůžkových pokojích a apartmá. Hotel je situován asi 10 minut od BVV v poklidné části Brna - v Medlánkách.
http://www.vista-hotel.cz | Brno-Medlánky
Grand café Praha

Grand café Praha

Kavárna a cukrárna přímo na Staroměstském náměstí s výhledem na pražský Orloj. Naší specialitou jsou exkluzivní svatební dorty, dezerty, cukrářské delikatesy, zákusky a moučníky vlastní výroby.
http://www.grandcafe.cz | Praha-Staré Město
AMBIENTE Restaurants Group

AMBIENTE Restaurants Group

Cílem restaurací Ambiente je nabízet svým hostům v tématicky specifických podnicích stálý, vysoký, kvalitativní standard. Setkáte se s příjemným nezaměnitelným prostředím, dokonalou obsluhou a různorodou kuchyní. Kontakty restaurací na www stránkách.
http://www.ambi.cz | Praha-Josefov
Café Louvre

Café Louvre

Tradiční velkokavárna založena v roce 1902. Oblíbené místo schůzek pražanů. Podnik navštěvoval Franz Kafka, Albert Einstein, Karel Čapek. Kavárna, restaurace, salónky, biliárový sál, terasa, nekuřácká část.
http://www.cafelouvre.cz | Praha-Nové Město
GASTRO ZÁRUBA M&K, a.s.

GASTRO ZÁRUBA M&K, a.s.

Zajistíme kompletní řešení závodního a komerčního stravování, denně rozvoz a výdej obědů, snídaní, večeří a svačinových balíčků kvalitní vlastní výroby. Kulinářský servis společenských událostí a řešení gastronomických projektů včetně realizace.
http://www.dobrajidelna.cz | České Budějovice 4
BAŠTÍRNA, s.r.o.

BAŠTÍRNA, s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti výroby a distribuce teplé, chlazené a mražené stravy pro firmy i jednotlivce včetně zajištění výdeje. Teplou stravu Vám dodáme od 5 porcí. Výběr až z 10 druhů jídel dle jídelního lístku. První objednávka obědů zdarma.
http://www.bastirna.cz | Brno-Slatina
JANÍČKOVI stravování, s.r.o.

JANÍČKOVI stravování, s.r.o.

Stravovací služby včetně dopravy a výdeje stravy, kantýna, minibistro, přesnídávkový program - bagety, saláty, polévky, výdej a závoz večeří. Firemní oslavy, rauty a další služby v oboru gastronomie. Filozofie spočívá v použití co nejméně polotovarů.
http://www.janickovi-stravovani.cz | Brno-Dolní Heršpice
Miloš Snopek

Miloš Snopek

Nabízíme závodní stravování, rozvoz obědů po Brně. Rodinné oslavy - svatby, promoce, pohřby, narozeniny. Pro firmy - schůze, semináře, firemní večírky a cateringové služby. K dispozici jídelna - velký sál (přes 100 míst) a salónek Zátiší do 30 míst.
Atrium Upa Valley, s.r.o.

Atrium Upa Valley, s.r.o.

Nabízíme veřejné, firemní a závodní stravování, rozvoz jídel v Trutnově a okolí. Každý den výběr ze 4 druhů jídel a jednoho bezmasého. Prostor pro firemní školení a prodejní akce. Na objednávku připravíme obložené mísy, chlebíčky, bagety, svačiny.
http://www.jidelna.zpa.cz | Trutnov-Střední Předměstí