RESTAURACE - JÍDELNY - STRAVOVÁNÍ / Bary

Zadejte minimálně tři znaky

Hooters

Hooters

Restaurace a sport bar v centru Prahy Vám nabízí v úžasné atmosféře příjemnou a rychlou obsluhu, tankové pivo Plzeňský Prazdroj, živé sportovní přenosy na 15 HD televizích, jihoamerické steaky, světově známá kuřecí křídla, míchané koktejly, dárkové předměty. Je to ideální místo pro večírky, oslavy narozenin, rozlučky se svobodou, firemní akce. Najdete zde zábavu po celý den a pravidelné party, soutěže pro zákazníky o ceny, focení s Hooters girls, Soutěže Miss Hooters a možnost potkat celebrity.
http://www.hooters.cz | Praha-Nové Město
Manana Music Bar

Manana Music Bar

Pohodový hudební klub nabízí po celodenní práci příjemný odpočinek v zajímavě řešeném prostoru v mexickém stylu. Na více než 100 m2 tu můžete popíjet, poslouchat muziku, hrát fotbálek nebo v klidu sledovat plasmové TV. Rezervace prostor klubu zdarma.
NOSFERATU - Horror bar

NOSFERATU - Horror bar

Provozujeme originální bar v horrorovém stylu. Nabízíme možnost narozeninových oslav, pohřebních hostin a dalších večírků. Kapacita 60 míst k sezení a několik rakví k ležení.
http://www.horror-bar.cz | České Budějovice 6
Club New York

Club New York

Jsme bar a hudební klub s příjemnou obsluhou, nabízející široký sortiment míchaných alkoholických i nealkoholických nápojů. Profesionální barmani Vám namíchají přes 150 drinků z nejméně 100 druhů alkoholu. K dispozici je kulečník, fotbálek a jukebox.
http://www.clubnewyork.cz | Písek-Vnitřní Město
RESTAURACE NA GOLFU

RESTAURACE NA GOLFU

Restaurace a golfový klub v klidném prostředí golfového hřiště s kapacitou 140 míst a 100 místy na terase. K dispozici sálonek, klubová místnost a in-door. Velký výběr jídel české, mezinárodní kuchyně a nápojů. Celoroční dostupnost široké veřejnosti.
BAR- HERNA TRIGA

BAR- HERNA TRIGA

Herna a bar s širokou nabídkou výherních hracích automatů a video lotery terminálů - Synot, APEX, KAJOT, E-gaming. Non stop. Výhry vyplácíme ihned. Nabízíme minutkovou kuchyni a vaříme až do rána. Bar nabízí míchané nápoje a točené pivo Gambrinus.
Cloud 9 sky bar & lounge

Cloud 9 sky bar & lounge

Provozujeme sky bar v Praze na střeše hotelu Hilton Prague. Výhled na Prahu, dvě venkovní terasy, široká nabídka koktejlů, inovativní koncept občerstvení, designový interiér, unikátní světelný systém, lounge & chill out music, live DJs.
http://www.cloud9.cz | Praha-Karlín
KARMELITSKÁ HOTEL, s.r.o.

KARMELITSKÁ HOTEL, s.r.o.

Nová restaurace s asijskou a mezinárodní kuchyní.
Nebe cocktail & music bar

Nebe cocktail & music bar

Provozujeme koktejlový music bar vhodný pro oslavy, firemní večírky a rauty.
http://www.nebepraha.cz | Praha-Nové Město
BBBC, s.r.o.

BBBC, s.r.o.

Bowling centrum, možnost pronájmu celého zařízení nebo části pro uzavřené společnosti k účelům podnikových i rodinných oslav, prezentací i pořádání soukromých i oficiálních turnajů, šipky, fotbálek. Kapacita 200 míst. Pátek a sobota hudební klub.
http://www.bbbc.cz | Praha-Háje
Restaurace Le Grill

Restaurace Le Grill

Můžete ochutnat vyhlášenou kuchyni Hotelů Kempinski v naší restauraci. Restaurace nabízí kombinaci sofistikovaných místních a mezinárodních specialit. Posedět můžete také v soukromém salónku s 12 místy, zimní zahradě či v rozlehlé venkovní zahradě.
http://www.kempinski-prague.com | Praha-Nové Město
Club Club

Club Club

Ve dvou patrech máme široký výběr nápojů. Kapacita 100 míst. Možnost pronájmu baru na různé společenské události.
http://www.clubclub.cz | Praha-Holešovice
Music bar Sky

Music bar Sky

Music club v centru města Prahy s kapacitou 70 míst Vám nabízí široký výběr nápojů a koktejlů. Možnost pronájmu na různé společenské akce.
http://www.skybar.cz | Praha-Nové Město
COYOTES BAR

COYOTES BAR

Show bar kde Vás obslouží krásné dívky trénované na profesionální barmanky. Každou hodinu máme barmanskou, taneční nebo fire show. Nápojový lístek nabízí 100 druhů cocktailů. Kuchyně je otevřená do 2,00 hod. Od 21,30 hraje každý večer live DJ.
http://www.coyotesprague.cz | Praha-Staré Město
Havana Club

Havana Club

Music & cocktail bar, který si svým designovým interierem a atmosférou, získal již řadu hostů nabízí velký výběr koktejlů. Prostory jsou vhodné pro pořádání společenských akcí a oslav (kapacita 200 - 400 osob). Club nabízí také cateringové služby.
http://www.clubhavana.cz | Praha-Nové Město
Alcatrust bar - caffé

Alcatrust bar - caffé

Nabízíme italskou kávu a míchané nápoje i koktejly včetně italské kuchyně. Kapacita baru je 45 míst. Možnost sledování sportovních přenosů na plátně.
Jihlava
Bar Cascada

Bar Cascada

Nabízíme alkoholické i nealkoholické nápoje. Pořádáme projekce sportovních přenosů.
Třebíč-Horka-Domky
Bar & dance klub Amerika

Bar & dance klub Amerika

Provoz baru s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů.
Havlíčkův Brod
Café bar Zaragoza

Café bar Zaragoza

Nabídka různých druhů kávy a míchaných nápojů.
Třebíč-Jejkov
Patrik Lamka - Bar No.1 Hradec Králové

Patrik Lamka - Bar No.1 Hradec Králové

Ochutnávka rumů z celého světa ve stylu Pirátů z Karibiku

Výhody registrace firmy

1
Popis nejdůležitější výhody!
2
Mnohem více klientů!
3
Mnohem více peněz!

Zargistrujete svou firmu: