RESTAURACE - JÍDELNY - STRAVOVÁNÍ / Hotely

Zadejte minimálně tři znaky

Hotel Parkhotel Průhonice

Hotel Parkhotel Průhonice

Útulný hotel a restaurace v oblíbené lokalitě Praha Průhonice - Čestlice. K dispozici jsou kvalitní služby: příjemné ubytování, výborná kuchyně, konference - 4 salonky. Pořádáme firemní akce (školení, meetingy, večírky), svatby a víkendové pobyty.
EQUITANA HOTEL RESORT

EQUITANA HOTEL RESORT

Příjemné ubytování v komfortních pokojích a mezonetových apartmánech, restaurace, kongresové služby, sál pro 100 osob. Připravíme teambuildingové akce, semináře. Sportovní zázemí - jízdárna, wellness centrum, minigolf, bowling, rybolov.
OXYGEN, s.r.o.

OXYGEN, s.r.o.

Ve sportovním klubu na vás čeká moderní posilovna s kardiozónou, aerobní sál - zumba, stepaerobik, powerjóga, street dance, flexiball, yogalates, bosu, reebock deck, dětský aerobick, spinning, squashové kurty. Poradenství ve výživě, tréninkové plány.
http://www.oxygensport.cz | Příbram VIII
Hotel Roztoky

Hotel Roztoky

Hotel a pivovar 1km od hradu Křivoklát, v CHKO Křivoklátsko. Ubytování, restaurace. Nedaleko hrad Karlštejn a Točník, Koněpruské jeskyně, zámek Lány a Hořovice. Ubytování pro svatby, školení. Bowling i pivovar součástí hotelu.
Pension Dalmo

Pension Dalmo

Nabízíme ubytování v centru města (61 lůžek), restaurace, vinárna. K dispozici jsou školicí místnosti, teambuilding, pro firmy. Ubytujeme rodiny s dětmi, dealery. Vybavení - venkovní bazén, vířivka, sauna, squash, kadeřnictví, půjčovna jízdních kol, venkovní hřiště, minigolf. Zajímavé kouty Českého Meránu ale i okolní turistické cíle nezklamou. Hrady, zámky, muzea - skanzen Vysoký Chlumec, poutní místo Svatá Hora, Aquapark Příbram, Konopiště, Tábor, Milevsko, mikroregion Čertovo Břemeno.
http://www.dalmo.cz | Sedlec-Prčice-Sedlec

Výhody registrace firmy

1
Popis nejdůležitější výhody!
2
Mnohem více klientů!
3
Mnohem více peněz!

Zargistrujete svou firmu: