SKLADOVÁNÍ

Zadejte minimálně tři znaky

Stěhování AAA Rivo

Stěhování AAA Rivo

Stěhování - jeřáby + HR ruka, doprava, stěhování - kompletní servis pro firmy a domácnosti. Stěhování dílenských prostředků, strojů, výrobních linek, břemen bez omezení hmotnosti. Stěhujeme trezory, piána, byty, firmy, sklady, archivy, úřady i v EU. Vlastní obalový materiál. Likvidace skládkou. Skladování. Zabýváme se kamiónovou dopravou, přepravou nadměrných nákladů, práce hydraulickou rukou do 10t, jeřábnické práce AD28. Připojování strojů na média elektro, voda, vzduch, kotvení a kalibrace.
MP CZECH, s.r.o.

MP CZECH, s.r.o.

Mezinárodní a vnitrostátní doprava a spedice. Specializujeme se na Německo, Francii, Itálii, Anglii, Rusko, Ukrajinu. Kusové i expresní zásilky. Dále zajišťujeme celní služby, logistiku, skladování a distribuci zboží.
http://www.mpczech.cz | Brno-Slatina
CYKLOS Brno

CYKLOS Brno

Prodej a servis jízdních kol. Nabízíme jízdní kola horská, celoodpružená, cyklokrosová, trekingová, krosová, BMX, silniční a dětská kola značek: AUTHOR, MERIDA, SPECIALIZED, SCOTT, GT, PELLS, SUPERIOR. Dále u nás naleznete širokou nabídku, dětských odrážedel, koloběžek, cyklotrenažerů, cyklo oblečení (dresy, kalhoty), autonosičů, držáků pro přepravu a skladování jízdních kol, doplňků od výrobců: Shimano, Sram, FSA, Ritchey, Avid, Rock Shox, Manitou, Marzocchi, RST, BBB, Giro, Bell, Carrera.
LOGSYS, spol. s r.o.

LOGSYS, spol. s r.o.

Poskytujeme projekční a konstrukční činnost, výrobu, montáž a servis dopravníků pro oblast transportní a manipulační techniky. Nabízíme dopravníky válečkové, pásové, řetězové, kuličkové stoly, dopravníkové systémy pro přepravu a skladování.
http://www.logsys.cz | Břeclav-Poštorná
ALBA - METAL, spol. s r.o.

ALBA - METAL, spol. s r.o.

Vyrábíme ocelové obloukové haly OHT, obloukové haly s rovnými boky, opláštěné technikou textilií nebo pevnou krytinou. Určené pro skladování, zastřešení tenisových kurtů, jízdáren apod. Certifikát ISO 9002 a certifikát pro výrobu OK samozřejmostí. Vyrobíme také jednoduché a prostorové drátěné výztuže, svařované rámy a závěsné systémy pro lakovny. Pro zdravotnická zařízení dodáváme nemocniční lůžka, operační stoly, lehátka, noční stolky, židle a vozíky.
http://www.alba.cz | Břeclav-Ladná
Joppa Logistics, s.r.o.

Joppa Logistics, s.r.o.

Mezinárodní a vnitrostátní doprava a spedice. Kamionová a nákladní doprava, logistické služby, celní deklarace, skladování, distribuce. Zajišťujeme námořní a leteckou dopravu. Nadrozměrné náklady. Logistický koordinátor. Outsourcingové projekty.
http://www.joppa.cz | Brno-Brněnské Ivanovice
AGROING BRNO, s.r.o.

AGROING BRNO, s.r.o.

Dodáváme a montujeme technologie výroben krmných směsí, posklizňové úpravy a skladování obilovin. Dále pak sila, sušárny, čističky, provzdušňovací systémy, dopravníky, šrotovníky, míchačky, granulační a extrudační linky, nástřikové jednotky.
http://www.agroing.cz | Brno-Žabovřesky
BELT PLAST, s.r.o.

BELT PLAST, s.r.o.

Obrábíme plasty na CNC strojích, sériová a zakázková výroba. Dodáváme polotovary a přířezy z technických plastů, komponenty pro dopravníky, kompozitní podlahové rošty Intergrate, řešíme transport a skladování sypkých materiálů a vestavby Crystalen.
http://www.beltplast.cz | Brno-Černovice
DYMAS

DYMAS

Provádíme stěhování bytů, domů, kanceláří, těžkých břemen, trezorů, montáž a demontáž nábytku, skladování a balení. Zajišťujeme likvidace pozůstalostí, vyklízení půd a sklepů. Zabezpečujeme odvoz lednic, praček, sporáků, starých skříní, trezorů a nepotřebných věcí v celé ČR. Obstaráme přistavení kontejneru.
http://www.stehujse.cz | Brno-Řečkovice
COLLECT Spedition, s.r.o.

COLLECT Spedition, s.r.o.

Zajišťujeme export a import celovozových a sběrných zásilek do Velké Británie (GB), Irska (IRL) a Belgie plachtovými návěsy. Sběrná přeprava přímo k zákazníkovi. Zboží stále pod kontrolou. Nabízíme možnost krátkodobého skladování.
Bohemia Bag, s.r.o.

Bohemia Bag, s.r.o.

Dodáváme velkoobjemové vaky a pytle z PP tkaniny pro průmysl a zemědělství - Big-bag. Určeno k přepravě a skladování všech druhů sypkých směsí. Výkup, prodej a čištění použitých vaků.
CHIS, s.r.o.

CHIS, s.r.o.

Vyrábíme polohovací křesla a stolky, vyšetřovací lůžka, lymfodrenážní lehátka, chladicí desky pro krátkodobé skladování čerstvé krve, lisy na krevní vaky, infúzní stojany, křesla pro pedikúru. Zakázková výroba pomůcek pro zdravotnictví.
http://www.chis.cz | Brno-Medlánky
Pöppelmann Plasty, s.r.o.

Pöppelmann Plasty, s.r.o.

Nabízíme ochranné plastové prvky KAPSTO: krytky, zátky, záslepky, víčka, pouzdra, uzávěry, krytí, šrouby - vhodné jako ochrana vnitřních a vnějších závitů, trubek, otvorů a přírub při lakování, skladování či transportu výrobků. Zaslání vzorků zdarma.
Movianto Česká republika, s.r.o.

Movianto Česká republika, s.r.o.

Hlavním předmětem činnosti společnosti je skladování, distribuce a výroba léčivých přípravků, léčivých a pomocných látek a prostředků zdravotnické techniky.
AGROP

AGROP

Poskytujeme technické služby, skladování či balení zboží.
Chrudim III
Dana Elisková

Dana Elisková

Provozování velkoskladu cukrovinek.
Moravská Třebová-Předměstí
JR INTERNATIONAL TRANSPORT, s.r.o.

JR INTERNATIONAL TRANSPORT, s.r.o.

Nabídka skladování zboží.
Kozák Svitavy, s.r.o.

Kozák Svitavy, s.r.o.

Nabízíme skladování zboží.
http://www.sklad-svitavy.cz | Svitavy-Předměstí
ESA s. r. o.

ESA s. r. o.

Firma zabývající se komplexní logistikou
http:// | Kladno
LGI Czechia s.r.o.

LGI Czechia s.r.o.

Kontraktní logistika, přeprava pozemní, letecká, námořní, celní odbavení a zahraniční obchod, služby s přidanou hodnotou