SKLADOVÁNÍ / Sklady; skladování

Zadejte minimálně tři znaky

2Traders CZ, s.r.o.

2Traders CZ, s.r.o.

Expresní přeprava, doprava, stěhování - mezinárodní i vnitrostátní. Komplexní řešení přepravních záležitostí firem i soukromých osob. Nabízíme skladování zboží, spedice. Rychlá, včasná a vysoce kvalitní moderní doprava.
http://www.4transport.cz | České Budějovice 3
Stěhování TAVOČER

Stěhování TAVOČER

Stěhovací firma zajišťuje profesionální stěhování po Praze, celé ČR a Evropě. Stěhování firem, rodinných domů, bytů a kanceláří. Stěhovací služby pro firmy a domácnosti. Nabízíme montáž nábytku a kuchyňských linek, balicí služby, prodej nebo zapůjčení obalových materiálů a krabic a kartonů na balení. Firma doveze i nový nábytek z obchodu, specializací je přeprava a stěhování těžkých břemen (pianina, trezory, klavíry). Zajišťujeme autodopravu, dopravu zboží a odvoz starého nábytku na sběrný dvůr.
Autodoprava Tumpach, s.r.o.

Autodoprava Tumpach, s.r.o.

Mezinárodní i vnitrostátní kamiónová doprava a spedice. Autodoprava - Evropa, včetně bývalých států SNS. Tonáž od pick-up (500kg) až po celovozové kamionové zásilky (25t) a nadrozměrné náklady. Skladování zboží. Servis nákladních vozů a strojů.
http://www.tumpach.cz | Praha-Ďáblice
RTR - TRANSPORT A LOGISTIKA, s.r.o.

RTR - TRANSPORT A LOGISTIKA, s.r.o.

Transport, logistika, mezinárodní a vnitrostátní nákladní doprava, přeprava, spedice a zasilatelství. Zajišťujeme logistické služby, skladování, uskladnění, překládka, balení a třídění zboží, sklady k pronájmu. Nabízíme celní služby, NCTS, Intrastat.
http://www.rtr.cz | Praha-Horní Počernice
Milan Červený

Milan Červený

Zajišťujeme pronájem mobilních jeřábů a kompletní jeřábnické práce, pronájem zemních strojů včetně dodání kompletních stavebních zemních, demoličních prací a autodopravu vlastní technikou. V nabídce jsou jeřáby, bagry, nakladače, minibagry, smykové nakladače, vysokozdvižné plošiny, hutnicí válce, demoliční technika, doprava sklápěcími a valníkovými vozidly, přeprava stavebních strojů na návěsovém podvalníku. Práce provádíme stroji BOBCAT, JCB, Kubota, LIEBHERR, KRUPP, ČKD Tatra, IVECO.
http://www.cerveny-praha.cz | Praha-Stodůlky
A-Stěhování, s.r.o.

A-Stěhování, s.r.o.

Stěhováci provádí stěhování nonstop po celé ČR i do zahraničí. Stěhování bytů, domů, starožitností, kanceláří, firem, klavírů, trezorů, montáž a demontáž nábytku. Stěhujeme těžká břemena. Kartonové krabice zdarma, máme pojištění proti škodě.
TRANSPORT BAU, s.r.o.

TRANSPORT BAU, s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti nákladní silniční dopravy. Dále zajišťujeme likvidaci stavebních a jiných odpadů, zemní práce a výkopové práce, terénní úpravy a demolice budov. Prodej sypkých materiálů (štěrk, písek, kačírek, zemina) a recyklátů.
Stěhování - Hanč

Stěhování - Hanč

Vnitrostátní i mezinárodní expres stěhování na klíč - domy, kanceláře, byty, výrobní prostory. Stěhujeme těžké předměty do 50t - profesionální stěhováci. Nabízíme stěhovací služby, vyklízecí práce, montáž a demontáž nábytku. Přepravní obaly zdarma.
http://www.stehovani-hanc.cz | Pardubice-Zámek
SVOJANOVSKÝ, společnost s ručením omezeným

SVOJANOVSKÝ, společnost s ručením omezeným

Doprava sypkých materiálů, písku, štěrku, kameniva, kačírku. Zemní práce strojem CAT 428 D, půjčovna vibrační desky.
Stahl - stěhovací služba, spol. s r.o.

Stahl - stěhovací služba, spol. s r.o.

Stěhování po celé České republice, zahraničí i zámoří. Provádíme stěhování kancelářských prostor, včetně komplexní přípravy stěhování, stěhování bytů, uměleckých předmětů, knihovních fondů, těžkých předmětů. Naše společnost nabízí komplexní stěhovací služby na klíč, dle požadavku zákazníků. Samozřejmostí je bezplatná prohlídka a vypracování cenové nabídky. Součástí stěhování je dovoz kontejnerů na odpad a skartaci, dovoz obalového materiálu a rozmístění do kanceláří. Zajištění skladování.
http://www.stahl.cz | Praha-Radotín
Stěhování AAA Rivo

Stěhování AAA Rivo

Stěhování - jeřáby + HR ruka, doprava, stěhování - kompletní servis pro firmy a domácnosti. Stěhování dílenských prostředků, strojů, výrobních linek, břemen bez omezení hmotnosti. Stěhujeme trezory, piána, byty, firmy, sklady, archivy, úřady i v EU. Vlastní obalový materiál. Likvidace skládkou. Skladování. Zabýváme se kamiónovou dopravou, přepravou nadměrných nákladů, práce hydraulickou rukou do 10t, jeřábnické práce AD28. Připojování strojů na média elektro, voda, vzduch, kotvení a kalibrace.
MP CZECH, s.r.o.

MP CZECH, s.r.o.

Mezinárodní a vnitrostátní doprava a spedice. Specializujeme se na Německo, Francii, Itálii, Anglii, Rusko, Ukrajinu. Kusové i expresní zásilky. Dále zajišťujeme celní služby, logistiku, skladování a distribuci zboží.
http://www.mpczech.cz | Brno-Slatina
CYKLOS Brno

CYKLOS Brno

Prodej a servis jízdních kol. Nabízíme jízdní kola horská, celoodpružená, cyklokrosová, trekingová, krosová, BMX, silniční a dětská kola značek: AUTHOR, MERIDA, SPECIALIZED, SCOTT, GT, PELLS, SUPERIOR. Dále u nás naleznete širokou nabídku, dětských odrážedel, koloběžek, cyklotrenažerů, cyklo oblečení (dresy, kalhoty), autonosičů, držáků pro přepravu a skladování jízdních kol, doplňků od výrobců: Shimano, Sram, FSA, Ritchey, Avid, Rock Shox, Manitou, Marzocchi, RST, BBB, Giro, Bell, Carrera.
LOGSYS, spol. s r.o.

LOGSYS, spol. s r.o.

Poskytujeme projekční a konstrukční činnost, výrobu, montáž a servis dopravníků pro oblast transportní a manipulační techniky. Nabízíme dopravníky válečkové, pásové, řetězové, kuličkové stoly, dopravníkové systémy pro přepravu a skladování.
http://www.logsys.cz | Břeclav-Poštorná
ALBA - METAL, spol. s r.o.

ALBA - METAL, spol. s r.o.

Vyrábíme ocelové obloukové haly OHT, obloukové haly s rovnými boky, opláštěné technikou textilií nebo pevnou krytinou. Určené pro skladování, zastřešení tenisových kurtů, jízdáren apod. Certifikát ISO 9002 a certifikát pro výrobu OK samozřejmostí. Vyrobíme také jednoduché a prostorové drátěné výztuže, svařované rámy a závěsné systémy pro lakovny. Pro zdravotnická zařízení dodáváme nemocniční lůžka, operační stoly, lehátka, noční stolky, židle a vozíky.
http://www.alba.cz | Břeclav-Ladná
Joppa Logistics, s.r.o.

Joppa Logistics, s.r.o.

Mezinárodní a vnitrostátní doprava a spedice. Kamionová a nákladní doprava, logistické služby, celní deklarace, skladování, distribuce. Zajišťujeme námořní a leteckou dopravu. Nadrozměrné náklady. Logistický koordinátor. Outsourcingové projekty.
http://www.joppa.cz | Brno-Brněnské Ivanovice
AGROING BRNO, s.r.o.

AGROING BRNO, s.r.o.

Dodáváme a montujeme technologie výroben krmných směsí, posklizňové úpravy a skladování obilovin. Dále pak sila, sušárny, čističky, provzdušňovací systémy, dopravníky, šrotovníky, míchačky, granulační a extrudační linky, nástřikové jednotky.
http://www.agroing.cz | Brno-Žabovřesky
BELT PLAST, s.r.o.

BELT PLAST, s.r.o.

Obrábíme plasty na CNC strojích, sériová a zakázková výroba. Dodáváme polotovary a přířezy z technických plastů, komponenty pro dopravníky, kompozitní podlahové rošty Intergrate, řešíme transport a skladování sypkých materiálů a vestavby Crystalen.
http://www.beltplast.cz | Brno-Černovice
DYMAS

DYMAS

Provádíme stěhování bytů, domů, kanceláří, těžkých břemen, trezorů, montáž a demontáž nábytku, skladování a balení. Zajišťujeme likvidace pozůstalostí, vyklízení půd a sklepů. Zabezpečujeme odvoz lednic, praček, sporáků, starých skříní, trezorů a nepotřebných věcí v celé ČR. Obstaráme přistavení kontejneru.
http://www.stehujse.cz | Brno-Řečkovice
COLLECT Spedition, s.r.o.

COLLECT Spedition, s.r.o.

Zajišťujeme export a import celovozových a sběrných zásilek do Velké Británie (GB), Irska (IRL) a Belgie plachtovými návěsy. Sběrná přeprava přímo k zákazníkovi. Zboží stále pod kontrolou. Nabízíme možnost krátkodobého skladování.

Výhody registrace firmy

1
Popis nejdůležitější výhody!
2
Mnohem více klientů!
3
Mnohem více peněz!

Zargistrujete svou firmu: