SLUŽBY / Havarijní a ekologické služby

Zadejte minimálně tři znaky

QISO - MIRAIS, s.r.o.

QISO - MIRAIS, s.r.o.

Zajišťuje kompletní poradenství a přípravu k certifikaci dle ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 27001, TS 16949, ISO 13485, ISO 22000, HACCP, VDA, údržbu těchto systémů, zajištění BOZP a PO a další. Poradenství v čerpání dotací z fondů EU.
http://www.mirais.cz | Praha-Holešovice
EKORA s.r.o.

EKORA s.r.o.

Provádíme ekologické služby, poradenství, průzkumné práce, geologie, hydrogeologie, ekologické audity, analýzy rizik, sanace znečištění zemin a vod. EIA, IPPC, odpadové hospodářství, bioodpady, ochrana ovzduší a vodní hospodářství. Měření průtoků.
http://www.ekora.cz | Praha-Nusle
ATE CR, a.s.

ATE CR, a.s.

Umíme ekologický audit, analýzu rizika, dokumentaci EIA a studny na klíč. Zhotovujeme studny pro města, obce i jednotlivé občany. Realizujeme rekultivace a geologické práce v oborech hydrogeologie, sanační geologie. Nakládáme s odpady (i nebezpečné).
http://www.ate-cr.cz | Praha-Záběhlice
Merced, a.s.

Merced, a.s.

Působíme zejména v oblasti ekologie a likvidace ekologických škod. Poskytujeme odborné poradenství a služby v oblasti ochrany životního prostředí. Provádíme ekologické audity, analýzy rizik, průzkumy znečištění, sanace, monitoring vodních děl. Vedeme školení zaměstnanců. Supervizní činnost při sanačních pracích. Zajistíme provozní dokumentaci. Máme certifikaci ISO 9001:2009 a ISO 14001:2005.
http://www.merced.cz | Praha-Vršovice
TI Centrum, a.s.

TI Centrum, a.s.

Navrhujeme systémová řešení v průmyslu, energetice a ekologii. Pro podniky řešíme problémy v oblastech odsíření, odstruskování, ekologických otázek, dopravy materiálu a další. Projektová a inženýrská činnost v oblasti vodního hospodářství.
http://www.ticplzen.cz | Plzeň-Východní Předměstí
EKOvia EUROPE s.r.o.

EKOvia EUROPE s.r.o.

Poskytujeme ekologické poradenství, odpadové hospodářství, ochrana vod, ochrana ovzduší, chemické látky, bezpečnostní listy, REACH, CLP, integrovaný registr znečišťování, ISPOP, IPPC, ADR. Zavádíme systémy EMS dle ISO 14001 a EMAS. Ekologické audity.
http://www.ekovia.cz | Plzeň-Skvrňany
INSTALATÉR Tomáš Novák

INSTALATÉR Tomáš Novák

Provádíme instalace plynu, ústředního podlahového vytápění, solárního vytápění, rozvodů vody, vnitřní a venkovní kanalizace, průmyslové kotelny, tepelná čerpadla. Instalujeme také čistírny odpadních vod, jímky, centrální vysavače a krbová kamna.
http://www.instalater-sro.cz | Šenov u Nového Jičína
Jiří Bečka

Jiří Bečka

Instalatér, topenář, plynař a revizní technik plynových zařízení do 50kW. Provádím revize, montáže, opravy a rekonstrukce rozvodu vody, topení, plynu a plynových přípojek, sporáků na zemní plyn i propan butan, kotlů, bojlerů, radiátorů, praček apod.
Dolní Lutyně
Petr Ticháček - Vodoinstalatérství - Topenářství

Petr Ticháček - Vodoinstalatérství - Topenářství

Montáž a výměna: kotlů plynových, kondenzačních, na pevná paliva, topení a podlahového vytápění, rekonstrukce bytových jader, instalatérské a topenářské práce, instalace splaškové a dešťové kanalizace. Odvodnění střech systémem geberit-pluvie.
Petr Podlas

Petr Podlas

Nabízíme instalatérské a topenářské práce, rekonstrukce koupelen a vodáren (plast, měď, železo). Dále zajišťujeme vodoinstalace, montáž úpraven vody. Montujeme a opravujeme topení, radiátory, bojlery.
http://www.vodo-topo.eu | Olomouc-Nové Sady
Radim Raček

Radim Raček

Nabízíme instalatérské a topenářské práce, rozvody vody, ústřední a podlahové vytápění. Dodáváme a instalujeme tepelná čerpadla, solární systémy, kotle na plyn, uhlí, pelety. Výměna stupaček. Realizace koupelen na klíč. Záruční a pozáruční servis.
MALVO, s.r.o.

MALVO, s.r.o.

Provádíme veškeré topenářské, instalatérské a plynařské práce. Kompletní dodávky a montáže ústředního a podlahového vytápění, tepelná čerpadla, solární systémy, vnitřní a venkovní kanalizace, čističky odpadních vod, rozvody vody, závlahové systémy.
http://www.malvo.cz | Olomouc-Hodolany
INSTALACE Pospíšil s.r.o.

INSTALACE Pospíšil s.r.o.

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce. Dodávka a montáž: solární systémy, tepelná čerpadla, automatické regulace kotelen, ústřední topení, podlahové vytápění, vodoinstalace a plynoinstalace. Kompletní dodávky na klíč včetně projekce.
Instalace topení plyn - ITP s.r.o.

Instalace topení plyn - ITP s.r.o.

Provádíme instalatérské, topenářské, plynařské práce. Dodáváme topení, podlahové topení, podlahové vytápění, kotelny, plynové kotle, ohřívače vody, kotle na tuhá paliva, radiátory, tepelná čerpadla, solární systémy, koupelny, kanalizaci a stoupačky. Dále revize, projekty a servis plynových spotřebičů. Instalujeme topení, podlahové topení, podlahové vytápění, plynové kotle, radiátory Radik, CosmoNova, tepelná čerpadla, ohřívače vody. Nabízíme: Rehau, Ariston. Voda - topení - plyn ? kanalizace.
http://www.itpprerov.cz | Přerov I-Město
ELTOP Janíček

ELTOP Janíček

Nabízíme elektroinstalační, instalatérské, topenářské a plynařské práce. Realizujeme montáž tepelných čerpadel Hotjet, Sanyo a solárních systémů Viessmann a Regulus.
Lofist

Lofist

Nabízíme topenářské, instalatérské a plynoinstalatérské práce. Rekonstrukce, montáže, opravy a výměny stoupaček a ležatých rozvodů, dodávky a instalaci ohřívačů vody, radiátorů, WC, kotlů a ústředního topení. Havarijní služba vodo-topo-plyn.
JaroZI

JaroZI

Provádíme kompletní topenářské, instalatérské, plynařské a stavební práce. Montáž, oprava a servis vodoinstalačních, kanalizačních a plynařských systému. Dále oprava solárních systému, tepelných čerpadel a centrálních vysavačů.
http://www.jarozi.cz | Křelov-Břuchotín-Břuchotín
INTOB

INTOB

Montáže a dodávka vodoinstalace - instalatérství, plynoinstalace, topení i podlahové. Montáže vodoměrů. Revize plynu. Servisní středisko pro armatury RAF a RAV Slezák.
http://www.intob.cz | Olomouc-Nová Ulice
Vlastimil Janíček

Vlastimil Janíček

Nabízíme topenářské, vodoinstalatérské a plynařské práce. Kompletně dodáváme a montujeme kotle, automatické kotle, solární systémy, plyn, vodu, topení, vnitřní a venkovní kanalizace. Rekonstrukce koupelen, bytových jader, odpadů, stupaček, potrubí.
Instalace Pecháček - voda - plyn - topení

Instalace Pecháček - voda - plyn - topení

Nabízíme topenářské, vodoinstalatérské a plynařské práce. Kompletně dodáváme a montujeme kotle, solární systémy, plyn, vodu, topení. Rekonstrukce bytových jader, odpadů, stupaček, potrubí. Zajistíme projektovou dokumentaci. Veškeré zednické práce.
Svébohov

Výhody registrace firmy

1
Popis nejdůležitější výhody!
2
Mnohem více klientů!
3
Mnohem více peněz!

Zargistrujete svou firmu: