VELKOOBCHOD

INVES - Milan Veselý

INVES - Milan Veselý

Provádění instalatérských, topenářských a plynařských prací.
http://in-ves.webnode.cz/ | Čáslav-Filipov
Treviva, s.r.o.

Treviva, s.r.o.

asdfdsaff
http:// | test
Maximum s.r.o.

Maximum s.r.o.

V e-shopu prodáváme po celý rok akční vína VINIUM VELKÉ PAVLOVCE se slevou, exkluzivní kolekce oceněných přívlastkových vín, vybraných jakostních vín v lahvi, víno sudové i v praktickém obalu bag in box. Sklad Praha, osobní odběr také v centru Prahy.
http://www.vinium-eshop.cz | Praha 15 Hostivař
Bolton Czechia

Bolton Czechia

Dovoz a distribuce rybích produktů Rio Mare. Nabízíme tuňáky, rybí krémy Paté, tuňákové saláty Insalatissime, filety z lososa, sandwiche,těstoviny Rio Mare Per Pasta.
Andreas Christofi

Andreas Christofi

Kamenná prodejna a e-shop. Provozujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej "Cash & Carry" s jednorázovým nádobím a gastro obaly. Specializovaná prodejna na cateringové a bio nádobí. Nabízíme kompletní sortiment pro restaurace, hotely, fastfoody, cukrárny, catering, pekárny. Potisk obalů. Největší výběr finger food nádobí z balsy, bambusu, plastu, dřeva, palmy, pro catering na jednom místě skladem.
Dobrá Cena

Dobrá Cena

Jsme specializovaný obchod zaměřený na značkové kuchyňské dřezy a baterie, doplňky a příslušenství. Granitové, nerezové, Tectonite i keramické dřezy a baterie. Stálá nabídka zvýhodněných setů dřezů s bateriemi, výprodeje a slevy. Kvalitní, designové produkty do vaší kuchyně.
Semper Tea Company and More SL

Semper Tea Company and More SL

Tvůrčí, moderní a zákazníkům přizpůsobený čajový koncept pro pohostinství. Elegantní, kreativní a praktická prezentace Semper Tea nabízí inovativní čajové koncepty pro vaše podnikání. Exkluzivní design s atraktivním příslušenstvím, který se dokonale přizpůsobuje potřebám vašim podnikatelským záměrům i potřebám vašich klientů. Krabičky s výběry čajů pro stolní a bufetový servis i hotelových pokojů. Zásobník pro stravování a bufety. Kolekce čajů pro nabídku v hotelech, v oblasti stravování a vybraných prodejních míst. Naše čaje s ekologickou značkou pocházejí z kontrolovaných plantáží z celého světa. Objevte prémiové značky Semper Tea, které spojuje: Kvalita – Design - Potřebné využití
https://sempertea.eu/ | Alcala de Guadaira - Sevilla