VELKOOBCHOD / Velkoobchod kuchyňského vybavení

Zadejte minimálně tři znaky

GASTROART CZ, spol. s r.o.

GASTROART CZ, spol. s r.o.

Nabízíme profesionální gastro techniku (myčky, sporáky, konvektomaty, pizza pece, roboty), gastronomické vybavení (fritézy, salamandry, grily, váhy, mixery), chladicí a mrazicí gastro zařízení (lednice, chladící stoly, výrobníky ledu, nerezový nábytek (stoly, regály, dřezy). Z kuchyňského inventáře nabízíme nerez nádobí a náčiní, sklo, porcelán, potřeby a doplňky pro gastronomii. Zajišťujeme gastro prezentace, poradenství a projekty, prodej, montáž, servis, gastrobazar, e-shop.
TESCOMA s.r.o.

TESCOMA s.r.o.

Výroba a distribuce kuchyňských potřeb a nádobí.
http://www1.tescoma.com | Zlín-Lužkovice
GASTROFORM

GASTROFORM

Dodáváme vybavení pro gastronomii, projektujeme a modernizujeme velkokuchyně. Prodáváme konvektomaty Retigo a Alba, chladicí zařízení, varné kotle, varné stoličky, grily, fritézy, sporáky, pekařské pece, pece na pizzu, nářezové stroje, výrobníky ledu, pece na pizzu, chladicí vitríny, šokové zchlazovače, myčky nádobí a skla, výčepní zařízení, stroje na zpracování masa a těsta. Nabízíme gastro zařízení pro restaurace, pizzerie, kavárny, pekárny. Již 13 let poskytujeme profesionální služby.
http://www.gastroform.cz | Brno-Kníničky
GCX s.r.o.

GCX s.r.o.

Nabízíme kávovary pro přípravu espressa, prodej a servis kávovarů SAECO, GAGGIA, VISACREM, DELONGHI. Prodáváme kávu, espresso, výrobníky ledu, myčky, konvektomaty, barmanský inventář. Projekce a montáž velkokuchyní. E-shop, leasing, splátky.
http://www.kavovary.cz | Valašské Meziříčí
TPT COATING, s.r.o.

TPT COATING, s.r.o.

Naše společnost dodává tuzemským prodejnám a obchodním sítím v celé České republice kvalitní řadu titanového nádobí Pro Titanium Guss. Vyrábí a nabízí titanové hrnce, titanové pánve a titanové čtyřhranné pekáče.
http://www.tptcoating.com | Brno-Řečkovice
SEVEZA, spol. s r.o.

SEVEZA, spol. s r.o.

Český výrobce velkokuchyní a gastro zařízení. Vyrábíme nerez nábytek, nerez doplňky (pracovní a mycí stoly, dřezy, regály, police, digestoře, příborníky, skříně, gastro čistící program Kobra). Servis a poradenství celá ČR, záruční servis do 24 hodin.
Gastrotechnik CZ, s.r.o.

Gastrotechnik CZ, s.r.o.

Nabízíme profesionální gastro techniku (myčky, sporáky, konvektomaty, pece, univerzální roboty), gastronomické vybavení (fritézy, salamandry, grily, váhy, mixery), chladící a mrazicí gastro zařízení (lednice, šokery, výrobníky ledu, vitríny), nerezový nábytek (stoly, regály, dřezy). Z kuchyňského inventáře nabízíme nerez nádobí a náčiní, sklo, porcelán, potřeby a doplňky pro gastronomii. Zajišťujeme gastro prezentace, poradenství a projekty, prodej, montáž, servis, gastrobazar, e-shop.
http://www.gastrotechnik.cz | Louňovice pod Blaníkem
Gastro-Eis-Technik, spol. s r.o.

Gastro-Eis-Technik, spol. s r.o.

Nabízíme služby v oboru gastro technika. Projektujeme gastro projekty. Prodáváme a servisujeme gastro vybavení, kotle, sporáky, lednice, mrazničky, výrobníky ledu, šokery, konvektomaty, kávovary, pizza pece, myčky, chladicí stoly, vitríny, digestoře.
http://www.getsro.cz | Praha-Břevnov
Potten & Pannen - Staněk group, spol. s r.o.

Potten & Pannen - Staněk group, spol. s r.o.

Výhradní dovozce značkových kuchyňských a domácích potřeb od nerezového nádobí, porcelánu, skla, keramiky, kuchyňského náčiní, nožů, manikúr až po domácí multifunkční roboty, kávovary, toustovače, mlýnky na koření a nejrůznější designové doplňky.
Titanovepanve.com

Titanovepanve.com

Prodáváme a nabízíme titanové, nerezové, keramické a diamantové hrnce, pánve a nádobí. Kuchyňské nádobí, fondue, tlakové hrnce, grily na kuřata i odšťavňovače. Zboží zavážíme do 24 hodin po celé ČR zdarma.
WELT SERVIS, spol. s r.o.

WELT SERVIS, spol. s r.o.

Nabízíme drtiče kuchyňského odpadu, dávkovače mýdla, vysoušeče rukou, nerezové, keramické a granitové dřezy a kuchyňské baterie pro domácnost a gastronomii - velkoobchod, maloobchod, servis, montáž po celé ČR a SR.
http://www.weltservis.cz | Ostrava-Třebovice
Pavel Eliáš

Pavel Eliáš

Dodáváme kompletní vybavení pro gastronomii, prodáváme konvektomaty, varné technologie, myčky, kávovary, chladící a mrazící techniku, nářezové stroje, výrobníky ledu, nerezový nábytek. Servis kávovarů, náhradní díly i velkoobchod, servis gastro.
BLANCO PRAHA, s.r.o.

BLANCO PRAHA, s.r.o.

Kuchyňská technika pro domácnost: dřezy, dřezy vestavné, do roviny a pod desku (materiál: nerez, silgranit a keramika). Dále nabízíme kuchyňské baterie, košové systémy pro třídění kuchyňského odpadu, nerezové pracovní desky a kuchyňské drtiče.
KRONEN Praha, spol. s r.o.

KRONEN Praha, spol. s r.o.

Jsme dodavatel techniky pro gastronomii. Kompletní vybavení velkokuchyní - konvektomaty, sporáky, varné kotle, smažící pánve apod., kuchyňské roboty, mixéry, myčky na sklo a nádobí, chladící a mrazicí skříně, chladicí a mrazicí stoly a kávovary.
http://www.kronen.cz | Praha-Modřany
Unipro - Czech, s.r.o.

Unipro - Czech, s.r.o.

Velkoobchod a maloobchod domácích potřeb. Dovoz a prodej značkových potřeb pro kuchyně a domácnosti. Najdete u nás nerezové, titanové nádobí a pánve, nádobí s indukcí, indukční vařiče, elektrické spotřebiče, příbory a nože a kuchyňské doplňky.
SIFOS spol. s r. o.

SIFOS spol. s r. o.

Výroba a plnění: sifonové a šlehačkové bombičky, plnění: tlakové lahve CO2, lahve propan-butan. Prodej: produkty pro aplikaci bombiček - sifonová láhev, šlehačková láhev.
ALTER, spol. s r.o.

ALTER, spol. s r.o.

Velkoobchodní prodej kuchyňského vybavení.
BOVI CONSULTING, s.r.o.

BOVI CONSULTING, s.r.o.

Výhradní dovoz dřezů a baterií značky Plados. Nabídka varných desek.
http://www.bovi.cz | Kladno-Kročehlavy
FEMAX TRADING, spol. s r.o.

FEMAX TRADING, spol. s r.o.

Velkoobchodní prodej domácích potřeb.
Zlatníky-Hodkovice-Hodkovice
Home Navigator, s.r.o.

Home Navigator, s.r.o.

Distribuce kuchyňských potřeb, nádobí a luxfer.
http://www.homenavigator.cz | Havlíčkův Brod

Výhody registrace firmy

1
Popis nejdůležitější výhody!
2
Mnohem více klientů!
3
Mnohem více peněz!

Zargistrujete svou firmu: