ZÁBAVA - KULTURA - SPOLEČNOST

Zadejte minimálně tři znaky

DinoPark, a.s.

DinoPark, a.s.

Provozujeme unikátní zábavní park s ozvučenými statickými i pohyblivými modely prehistorických zvířat v životních velikostech.
http://www.dinopark.cz | Plzeň-Severní Předměstí
LOUTKOVÉ DIVADLO RADOST

LOUTKOVÉ DIVADLO RADOST

Divadlo se stálou scénou. V repertoáru jsou především hry pro děti a mládež, představení loutková i s živými herci.
http://www.divadlo-radost.cz | Zábrdovice - Brno 2
KULTURNÍ DŮM OSTROV spol. s r.o.

KULTURNÍ DŮM OSTROV spol. s r.o.

Pořádání kulturních a společenských akcí.
http://kdostrov.hbnet.cz | Havlíčkův Brod 1
Luboš Smištík - ohňostroje

Luboš Smištík - ohňostroje

Sestavené a propojené ohňostroje zasíláme na dobírku. Ohňostroje komponované s hudbou. Pyrotechnika na ohňostroj je za velkoobch. ceny. Doprava zdarma. Dodáme ohňostroje v interiéru, speciální efekty i konfetové.
http://www.ohnostrojesmistik.cz | Žďár nad Sázavou 4
Zoologická zahrada Olomouc, p.o.

Zoologická zahrada Olomouc, p.o.

ZOO Olomouc se rozkládá na rozloze 42,5 hektarů, v současnosti chová na 1800 kusů zvířat v 398 druzích. Nabízí možnost prohlídky vzácných druhů zvířat v pěti pavilonech a mnoha dalších výbězích, okružní jízdu vláčkem nebo 32 metrů vysokou vyhlídkovou věž. ZOO je otevřena denně.
Aquapalace Praha

Aquapalace Praha

Nabízíme zábavu, relaxaci, zdraví, krásu a vitalitu pod jednou střechou. K dispozici je unikátní sportovně-relaxační komplex nabízející široké spektrum služeb pro celou rodinu. Tento komplex pro volný čas nabízí návštěvníkům netradičně řešené bazény ve vodním světě, rozsáhlý komplex saun a římských lázní, luxusní spa s nabídkou různorodých procedur, dvoupodlažní fitness, restaurace a bary.
Aquapark Beroun, a.s.

Aquapark Beroun, a.s.

Aquapark nabízí relaxační a dětský bazén s brouzdalištěm, tobogány a skluzavky, vodní jeskyně, dnový gejzír, chrliče, vířivka, masážní lůžka. K dispozici je plavecký bazén 25m s parní kabinou, fitness, spinning, občerstvení. Zábava pro celou rodinu.
Ivar, a.s.

Ivar, a.s.

Distribuce a vývoj čtecích zařízení k docházkovým a přístupovým systémům. Nabídka automatizace stavební výroby a prodej softwaru pro evidenci podnikové udržby - Profylax. Dodáváme docházkové, přístupové, obchůzkové, pokladní systémy, turnikety, odbavovací systém návštěvníků pro sportoviště, aquaparky, parkoviště, dále automatická vrata a brány. Nabízíme program ShiftMaster - SW modul pro optimální plánování a evidenci směn ve zdravotnických provozech.
http://www.ivar.cz | Poděbrady-Kluk
AQUAPARK VYŠKOV

AQUAPARK VYŠKOV

Krytý areál má plavecký 25 m bazén, tobogány, masážní lavice, vodní chrliče, divoký kanál, brouzdaliště a vířivá vana, finská a parní sauna. Venkovní areál je 50 m plavecký vyhřívaný bazén. Dvoudráhová skluzavka, brouzdaliště, tobogán a divoká řeka.
http://www.antee.cz/bazenvyskov | Vyškov-Předměstí
AQUAPARK OLOMOUC

AQUAPARK OLOMOUC

Nabízíme atrakce vnitřní dušový tobogán (123 m), Space Bowl, proudový kanál, masážní bazén, masážní trysky, vodní děla, chrliče a dětský bazén s vodopádem. Nabízíme relaxaci teplé vířivky, masáže a sauna. Teplota vody v rozmezí 28 -36 st.
http://www.aqua-olomouc.cz | Olomouc-Slavonín
Aukční síň a galerie Vltavín

Aukční síň a galerie Vltavín

Jsme aukční síň a prodejní galerie. Nabízíme obrazy a grafiku českých a světových umělců. Každý týden nové obrazy, kresby, grafické listy v i-aukci, on-line katalog aukční síně, nákup a prodej autorů: Čapek, Kupka, Lhoták, Tichý, Toyen, Zrzavý aj.
http://www.auctions-art.cz | Praha-Nové Město
Starožitnosti pod Kinskou, s.r.o.

Starožitnosti pod Kinskou, s.r.o.

Prodejna s 10letou tradicí se nachází v historickém centru města, nabízí starožitné předměty ze 17. - 20.století se specializací na obrazy, nábytek, lustry a sběratelské artefakty. Zprostředkování prodeje a přímý výkup za přijatelných podmínek.
Rámování Galerie NORA

Rámování Galerie NORA

Nabízíme rámování, výrobu slohových rámů, pasparty, atypické rámy a zakázky, výrobu nadstandardních velikostí, vybavení hotelů a restaurací, závěsné systémy. Velkoobchod s italskými lištami, obrazy, reprodukce, speciální skla.
http://www.ramovani-nora.cz | Praha-Nové Město
Galerie U Betlémské kaple

Galerie U Betlémské kaple

Galerie zaměřená na české poválečné umění. Galerie vystavuje a prodává díla předních českých umělců - Born, Boštík, Boudník, Burian, Gutfreund, Kolář, Kolíbal, Kupka, Lada, Lhoták, Malich, Merta, Mucha, Sýkora, Švankmajer, Toyen, Váchal, Zrzavý.
Algiz Gallery

Algiz Gallery

Jsme prodejní galerie obrazů s filozofií podpořit umělce prakticky všech generací. Naše galerie zahrnuje díla uznávaných umělců, ale i volnou tvorbu osobností méně známých včetně studentů. Všechna díla lze zhlédnout v naší unikátní galerii i na www.
Galerie Jaroslav Krbůšek

Galerie Jaroslav Krbůšek

Prodejní internetová galerie nabízí díla umělců: Adriena Šimotová, Magdalena Jetelová, Václav Boštík, Ladislav Novák, Jan Knap, Vladimír Škoda, Stanislav Kolíbal, Jan Kubíček, Milan Grygar, Dalibor Chatrný, Viktor Pivovarov, Kintera, Kovanda, Sikora.
ATRIUM NA ŽIŽKOVĚ - KONCERTNÍ A VÝSTAVNÍ SÍŇ

ATRIUM NA ŽIŽKOVĚ - KONCERTNÍ A VÝSTAVNÍ SÍŇ

Galerie a koncertní sál nabízí koncerty (vážná hudba, jazz, folklor), výstavy současných autorů, pronájem koncertního sálu a dalších prostor. V době koncertů v provozu kavárna Atrium. V areálu je památkově chráněný objekt Kostel povýšení sv. Kříže.
Galerie Epicure - galerie požitků

Galerie Epicure - galerie požitků

Nabízíme obrazy, grafiku, české designové sklo, umělecké šperky a keramiku, ochutnávky vín a vernisáže. Zastoupeni umělci Bureš, Šebestík, Halata, Mansfeldová, Šuhájek, Hodný, Šípek, Genzer, Trnková, Hřivnáč. Pronájem pro firemní a společenské akce.
Hudební divadlo Karlín

Hudební divadlo Karlín

První operetní a muzikálová scéna uvádí díla českých a světových autorů v nově zrekonstruované budově. V sezóně 2010/11 hrajeme: Jesus Christ Superstar, Polská krev, Producenti, Čardášová princezna, Limonádový Joe a Noc na Karlštejně.
http://www.hdk.cz | Praha-Karlín
Činoherní klub, o.p.s.

Činoherní klub, o.p.s.

Pražské divadlo s kvalitním programem. Pronájem divadla a zadaná představení. Kapacita divadla je 200 míst. Na našich webových stránkách najdete on-line pokladnu.
http://www.cinoherniklub.cz | Praha-Nové Město