ZÁBAVA - KULTURA - SPOLEČNOST / Galerie

Zadejte minimálně tři znaky

Aukční síň a galerie Vltavín

Aukční síň a galerie Vltavín

Jsme aukční síň a prodejní galerie. Nabízíme obrazy a grafiku českých a světových umělců. Každý týden nové obrazy, kresby, grafické listy v i-aukci, on-line katalog aukční síně, nákup a prodej autorů: Čapek, Kupka, Lhoták, Tichý, Toyen, Zrzavý aj.
http://www.auctions-art.cz | Praha-Nové Město
Starožitnosti pod Kinskou, s.r.o.

Starožitnosti pod Kinskou, s.r.o.

Prodejna s 10letou tradicí se nachází v historickém centru města, nabízí starožitné předměty ze 17. - 20.století se specializací na obrazy, nábytek, lustry a sběratelské artefakty. Zprostředkování prodeje a přímý výkup za přijatelných podmínek.
Rámování Galerie NORA

Rámování Galerie NORA

Nabízíme rámování, výrobu slohových rámů, pasparty, atypické rámy a zakázky, výrobu nadstandardních velikostí, vybavení hotelů a restaurací, závěsné systémy. Velkoobchod s italskými lištami, obrazy, reprodukce, speciální skla.
http://www.ramovani-nora.cz | Praha-Nové Město
Galerie U Betlémské kaple

Galerie U Betlémské kaple

Galerie zaměřená na české poválečné umění. Galerie vystavuje a prodává díla předních českých umělců - Born, Boštík, Boudník, Burian, Gutfreund, Kolář, Kolíbal, Kupka, Lada, Lhoták, Malich, Merta, Mucha, Sýkora, Švankmajer, Toyen, Váchal, Zrzavý.
Algiz Gallery

Algiz Gallery

Jsme prodejní galerie obrazů s filozofií podpořit umělce prakticky všech generací. Naše galerie zahrnuje díla uznávaných umělců, ale i volnou tvorbu osobností méně známých včetně studentů. Všechna díla lze zhlédnout v naší unikátní galerii i na www.
Galerie Jaroslav Krbůšek

Galerie Jaroslav Krbůšek

Prodejní internetová galerie nabízí díla umělců: Adriena Šimotová, Magdalena Jetelová, Václav Boštík, Ladislav Novák, Jan Knap, Vladimír Škoda, Stanislav Kolíbal, Jan Kubíček, Milan Grygar, Dalibor Chatrný, Viktor Pivovarov, Kintera, Kovanda, Sikora.
ATRIUM NA ŽIŽKOVĚ - KONCERTNÍ A VÝSTAVNÍ SÍŇ

ATRIUM NA ŽIŽKOVĚ - KONCERTNÍ A VÝSTAVNÍ SÍŇ

Galerie a koncertní sál nabízí koncerty (vážná hudba, jazz, folklor), výstavy současných autorů, pronájem koncertního sálu a dalších prostor. V době koncertů v provozu kavárna Atrium. V areálu je památkově chráněný objekt Kostel povýšení sv. Kříže.
Galerie Epicure - galerie požitků

Galerie Epicure - galerie požitků

Nabízíme obrazy, grafiku, české designové sklo, umělecké šperky a keramiku, ochutnávky vín a vernisáže. Zastoupeni umělci Bureš, Šebestík, Halata, Mansfeldová, Šuhájek, Hodný, Šípek, Genzer, Trnková, Hřivnáč. Pronájem pro firemní a společenské akce.
Železniční muzeum ČD

Železniční muzeum ČD

Expozice historických lokomotiv a vozů.
GRYFF - tvůrce zábavy s historií a romantikou

GRYFF - tvůrce zábavy s historií a romantikou

Organizace historických slavností, rauty, outdoor programy na hradech a zámcích, rytíři, kejklíři, mušketýři, historická hudba, tanec, historický šerm, katovna, ražba historických mincí, western, vojáci, jarmarky, řemesla, velkoplošné stany, pódia.
http://www.gryff.cz | Ostrava-Slezská Ostrava
INI Gallery

INI Gallery

Produkce výstav, přednášek a workshopů, zprostředkování prodeje uměleckých děl současných českých umělců, poskytování odborné konzultace týkající se koupě a investic do umění, zprostředkovávání zápůjček, krátkodobé a dlouhodobé pronájmy uměleckých děl. Zastoupení umělci: Jana Babincová, Anežka Hošková, Vladimír Houdek, Klára Jirková, Jan Pfeiffer.
Praha
ABCPET s.r.o.

ABCPET s.r.o.

Internetová prodejní galerie SISSI prodává autorská umělecká díla českých a slovenských umělců . Nabízíme grafické listy a ostatní autorská díla, která nejsou jen krásná a nadčasová ozdoba Vašeho bytu či pracovny, ale i hodnotná investice. V nabídce máme i 4 řady clip rámů přímo od výrobce.
http://www.galeriesissi.cz | Hrušovany nad Jevišovkou
Jana Váchová – obrazy

Jana Váchová – obrazy

Na těchto stránkám máte možnost prohlédnout si moji tvorbu, dovědět se něco o mně a prostřednictvím e-shopu objednat si některá volná díla. Duchovní inspirací pro mé zářivé obrazy je teplý a prosluněný Egypt a v malbách využívám převážně téma houslí nebo mystiky starověkého Egypta.

Výhody registrace firmy

1
Popis nejdůležitější výhody!
2
Mnohem více klientů!
3
Mnohem více peněz!

Zargistrujete svou firmu: