ZDRAVOTNICTVÍ / Lékárny

Zadejte minimálně tři znaky

Manitera.cz

Manitera.cz

Internetová on-line lékárna - nabízíme volně prodejné léky, doplňky stravy, vitamíny, minerály, léčebná kosmetika, kosmetika pro krásu i pro děti, péče o zuby. Denně lékárník na telefonu a e-mail poradenství. Najdete u nás zdravotnické potřeby a kosmetiku. Afrodiziaka, péče o tělo, přírodní medicíny, štíhlá linie, kožní problémy, vyrážky a další problémy Vám pomůžeme vyřešit.
http://www.manitera.cz | Františkovy Lázně-Slatina
Lékárna Vltavínská, s.r.o.

Lékárna Vltavínská, s.r.o.

Výdej léků na předpis, prodej vitamínů, potravinových doplňků, kosmetiky, zdravotní obuvi, hygienických pomůcek a přípravků pro upevnění zdraví. Prodejní prostory jsou přehledně uspořádány a rozděleny podle charakteru a potřeb zákazníka.
http://www.lekarna-vltavinska.cz | Třebíč-Horka-Domky
Lékárna U zlaté koruny

Lékárna U zlaté koruny

Lékárna, která pro Vaše zdraví dodává léky, vitamíny, minerály, čaje, kojenecké potřeby, homeopatika. V nabídce jsou prostředky pro hubnutí, bezlepkové potraviny, zdravá výživa. Pomáháme léčit chřipku, nachlazení, kašel. Zákazníkům nabízíme soutěže.
Lékárna Čtyřlístek

Lékárna Čtyřlístek

Komplexní lékárenská péče s poradenstvím, rozsáhlý sortiment homeopatických léků, velký výběr bylinných čajů, volně prodejných léčiv, potravinových doplňků, vitaminů, dětské výživy, léčebné kosmetiky, dentálních přípravků. Provádíme měření tlaku.
Energy Group, a.s.

Energy Group, a.s.

Vyrábíme a prodáváme přírodní bylinné preparáty a regenerační kosmetiku. Nabízíme odbornou poradnu, testovaní přístrojem Supertronic, přednášky a semináře, kosmetická školení, služby péče o tělo.
Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna nabízí vše pro zdraví a krásu. V nabídce je kosmetika, léky, zdravá výživa i dětské zboží. Nechybí zdravotnické pomůcky, vitamíny, minerály, čaje, přípravky na hubnutí, detoxikační přípravky a normální i bezlepkové potraviny. Nabídka kosmetiky zahrnuje parfémy, opalovací i jiné krémy, deodoranty, mýdla. Z kosmetiky vedou značky Vichy, Avon, Loreal, Hugo Boss, Esprit, Lacoste, Adidas, Salus. E-shop nabízí i kontaktní čočky, afrodisiaka, lubrikační gely, literaturu a veterinární přípravky.
http://www.lekarna.cz | Praha-Holešovice
DocSimon

DocSimon

Vedeme sortiment klasické lékárny, léčebnou kosmetiku, zdravotnické a kojenecké potřeby, veterinární léčiva a krmiva. Ovládáme komplexní péči pro těhotné, kojící a děti. On-line poradna. Informace o lécích. E-recept. E-poukaz. Více světových jazyků.
Nemocnice Blansko

Nemocnice Blansko

Pracoviště s garancí služeb certifikované nemocnice poskytuje specializovanou péči v oborech interna, neurologie, plicní, rehabilitace, dermatologie, radiodiagnostika s mamografií, nukleární medicína, nefrologie s hemodialýzou a další. Estetická medicína vám nabízí estetickou a laserovou chirurgii, vyplnění vrásek, úpravu očních víček, liposukci, korekce nosu a uší s následnou péčí, neinvazivní liposukce, lymfodrenáže, masáže atd. Jednodenní péče v oborech chirurgie a ortopedie.
Lékárna Kuřim, s.r.o.

Lékárna Kuřim, s.r.o.

Výdej léků na recepty i za hotové. Internetová lékárna. On-line prodej léčiv, zdravotnické potřeby a obuv, potravinové doplňky. Nabízíme dětskou kosmetiku a výživu, homeopatika, čaje, vitamíny. Dioptrické a sluneční brýle. Veterinární přípravky. Prodáváme přípravky na hubnutí, nachlazení, bolesti v krku, prostatu, trávení. Opalovací přípravky a krémy. Nabízíme léky na bolesti kloubů, podporu růstu vlasů. Přípravky dentální zubní hygieny. Obvazový materiál, domácí lékárny a autolékárničky.
Moje-lekarna.cz

Moje-lekarna.cz

Kamenná i internetová lékárna. Prodáváme léčiva, potravní doplňky, zdravotní obuv, kosmetiku. V sortimentu máme i přírodní léčiva, zdravotnický materiál, čaje, homeopatika, tonometry. Kompletní sortiment dětské výživy i potřeb pro matky s dětmi.
http://www.moje-lekarna.cz | Hradec Králové-Plačice
Lékařský dům Praha 7, a.s.

Lékařský dům Praha 7, a.s.

Kompletní sortiment léčiv jejichž výdej je vázán na lékařský předpis, volně prodejná léčiva, potravní doplňky, zdravotnický materiál, vybrané veterinární přípravky, homeopatika, bylinné čaje a léčebná kosmetika. Individuální příprava léčiv.
http://www.ld.cz | Praha-Holešovice
SPEA Olomouc, s.r.o.

SPEA Olomouc, s.r.o.

Nabízíme komplexní odbornou i praktickou ambulantní zdravotní péči ve zdravotnickém zařízení v centru města, s možností laboratorních vyšetření ve vlastní certifikované biochemické laboratoři. Provozujeme lékárnu se vstřícným přístupem ke klientům.
Lékárna u krále Jiřího

Lékárna u krále Jiřího

Nabízíme výdej léků na předpis i za hotové. Dalším sortimentem jsou potravinové doplňky, vitamíny, minerály, kosmetika, dieta a přípravky na hubnutí, péče o zuby, dětská výživa, zdravotní obuv, protetické a ortopedické pomůcky.
České Budějovice 7
Lékárna Na sídlišti - PhMr. Jitka Zábranská

Lékárna Na sídlišti - PhMr. Jitka Zábranská

Nabízíme léky, zdravotnické pomůcky. Inkontinence, homeopatika, diabetika, kosmetické přípravky, bylinné čaje, vitamíny, potravinové doplňky, přípravky na hubnutí, léčebnou kosmetiku, kojeneckou výživu a doplňky. Promptně řešíme veškeré objednávky.
Prachatice II
Mgr. Jitka Durková - Lékárna U Panny Marie Pomocné

Mgr. Jitka Durková - Lékárna U Panny Marie Pomocné

Kamenná a internetová lékárna. Nabízíme výdej léčiv na předpis a volně prodejná léčiva. Nabízíme mnoho vitamínů, potravinových doplňků, dětské výživy, zdravotní obuv - Santé, Jasný, Seibel, péče o chrup, bylinné čaje či zdravotnický materiál.
http://www.lekarnasuchdol.cz | Suchdol nad Lužnicí
internetlekarna.cz

internetlekarna.cz

Internetová lékárna nabízí vše pro Vaše zdraví a krásu. Léky, vitamíny, minerály, potravinové doplňky, dětskou výživu, kosmetiku, přípravky na hubnutí.
Lékárna Devětsil České Budějovice

Lékárna Devětsil České Budějovice

Léčiva na předpis, volně prodejné léky a zdravotnické potřeby. Vše pro zdraví, doplňky stravy, vitamíny, minerály a bylinné čaje. Máme síť lékáren a zdravotnických prodejen v jihozápadních Čechách a jsme členem distribučního řetězce Zelená hvězda.
http://www.devetsil.cz | České Budějovice 2
APODEMA, s.r.o. - Lékárna Metropol

APODEMA, s.r.o. - Lékárna Metropol

Prodej léků, léčiv, vitamínů a potravinových doplňků. Výdej léků na lékařský předpis.
České Budějovice 6
APOTHEKA, s.r.o. - Lékárna Sever

APOTHEKA, s.r.o. - Lékárna Sever

Prodáváme léčiva, zdravotnické potřeby a ortopedické pomůcky.
České Budějovice 3
ASPASIA, s.r.o.

ASPASIA, s.r.o.

Prodáváme farmaceutické přípravky, bylinné čaje, léčebnou kosmetiku a homeopatika.

Výhody registrace firmy

1
Popis nejdůležitější výhody!
2
Mnohem více klientů!
3
Mnohem více peněz!

Zargistrujete svou firmu: