VELKOOBCHOD / Velkoobchod mražených potravin

Zadejte minimálně tři znaky

Aspius, spol. s r.o.

Aspius, spol. s r.o.

Prodáváme kvalitní chlazené a mražené maso z celého světa - jihoamerické hovězí, telecí, jehněčí, klokan, pštros, zvěřina, francouzská drůbež, mražené ryby, krevety a mořské plody. Na přání dovoz specialit. Rozvoz po Praze a okolí, ČR dle domluvy.
http://www.aspius.cz | Řitka-Obchodní zóna
BELVEC, spol. s r.o.

BELVEC, spol. s r.o.

Výhradní dovozce čokoládových cukrovinek, pralinek, sušenek a výrobků mexické kuchyně od výrobců z belgického království. V sortimentu také 100% citrusové šťávy z Itálie.
http://www.belvec.cz | Praha-Strašnice
RATIO, s.r.o.

RATIO, s.r.o.

Velkoobchod potravin, drogerie cash & carry ve velkotržnici. Rozvozy zboží až k Vám, 10000 položek pro gastronomii i maloobchod. Prodej potravin chlazených i mražených. Naleznete zde veškerý sortiment od drogerie po potraviny.
http://www.ratio.cz | Praha-Lipence
MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.

Ve 13 velkoobchodních střediscích v celé České republice je registrovaným zákazníkům - především podnikatelům v oblasti gastronomie a obchodu - k dispozici široký sortiment potravinářského i nepotravinářského zboží. Ucelená nabídka velkoplošných prodejen umožňuje provozovatelům restauračních zařízení a maloobchodníkům zakoupit pro jejich provozovny vybavení, pomůcky, nástroje i zařízení určené pro prodej výrobků a nabízení služeb a zboží pro konečné spotřebitele.
http://www.makro.cz | Praha-Stodůlky
Pistachio, a.s.

Pistachio, a.s.

Export a import suchých plodů a sušeného ovoce - zpracováváme oříšky, suché plody a sušené ovoce v čokoládě, arašídy ve skořápce i loupané, pistácie a pistáciová jádra, kešu, mandle, mák, kokos, vlašské ořechy. Prodáváme volně ložené i balené zboží.
Basko banány, s.r.o.

Basko banány, s.r.o.

Zajišťujeme velkoobchodní i maloobchodní prodej čerstvé zeleniny a ovoce - komplexní sortiment, čerstvé zboží po celý rok. Zásobování obchodů, škol, gastronomických provozů, hotelů, restaurací vlastními dodávkami - rozvoz po městě a okolí zdarma.
http://www.basko.cz | Praha-Lipence
BMC Brno, s.r.o.

BMC Brno, s.r.o.

Specialista a poradce pro Španělsko. Dovoz oliv, olivového oleje, vína, konzervovaných masných výrobků, sterilovaného ovoce a zeleniny, koření, dochucovadel, suchých plodů a vybraného zboží na objednávku. Absorbéry kyslíku z Francie.
http://www.bmcbrno.cz | Brno-Zábrdovice
Bornet, spol. s r.o.

Bornet, spol. s r.o.

Dovážíme a distribuujeme cukrovinky, dezerty, plody moře, čokolády, čokoládové mince, lízátka, žvýkačky. Velkoobchodně prodáváme ovocné pendreky VIDAL, želé kabely, želatinové pásky, cukrovinky s hračkou, lipo, karamely, lázeňské oplatky.
Podnik pro výrobu vajec v Kosičkách, s.r.o.

Podnik pro výrobu vajec v Kosičkách, s.r.o.

Tradiční výrobce českých konzumních vajec. Také prodej slepic a kuřic. Velkoobchod, maloobchod. Zajišťujeme prodej, distribuci a rozvoz vajec. Vejce jsou pod stálým veterinárním dozorem. Vejce jsou prostá Salmonel a těžkých kovů. Přikládáme registraci a osvědčení o zdravotní nezávadnosti potravin. Produkujeme na trhu žádanější hnědá vejce. Prodáváme slepice a kuřice. Distribuujeme česká vejce - české potraviny. Ve firmě jsou dodržovány zákony a normy EU.
http://www.vejcekosicky.cz | okres Hradec Králové
TRAFFIC

TRAFFIC

Jsme velkoobchod dodávající cigarety, tabáky, doutníky, alkoholické a nealko nápoje, pivo, káva, čaj, cukrovinky, slané pečivo, potraviny, drogerie, dobíjecí kupóny. Oblasti působnosti jsou východní Čechy, jižní Morava a přilehlé okresy.
http://www.traffic.cz | Brno-Brněnské Ivanovice
MC CAIN FOODS Czech Republic

MC CAIN FOODS Czech Republic

Výrobce mražených potravin značky McCain - bramborové výrobky (krokety, hranolky, americké brambory), pizzy, nápoje, dezerty. Výroba a dovoz potravin značky McCain do České republiky.
http://www.mccain.cz | Praha-Braník
Diama, s.r.o.

Diama, s.r.o.

Jsme velkoobchod pro značkové bulharské víno, sterilizovanou zeleninu a jiné speciality bulharské kuchyně. Zavážíme obchodní řetězce, maloobchody, vinotéky a gastro. Nabízíme bílé a červené polosladké víno Monastirsko šušukaně, polosladká bulharská vína výběrové řady Vini Di: Muscat a Chardonnay, Tamjanka, Cabernet Sauvignon, Merlot, vynikající vína z řady Metaphora bílá a červená.
Exver Food, s.r.o.

Exver Food, s.r.o.

Specializovaný velkoobchod potravin. Zásobujeme provozovny veřejného stravování, restaurace, hotely, pekárny, cukrárny a průmyslové výroby potravin. V naší nabídce je mouka, moučné výrobky, sůl, cukr, rýže, luštěniny, těstoviny, polévky, bujóny, omáčky, oleje a tuky. Nabízíme zeleninu, kompoty, přesnídávky, džemy, marmelády, med, nugety, paštiky, konzervy, hotová jídla. Prodáváme hořčice, majonézy, dresinky, cukrovinky, ovoce, káva, čaj, kakao, nápoje, sirupy, výrobky zdravé výživy, dia výrobky.
http://www.exver.cz | Staré Ždánice
GASTRO Vaizová, s.r.o.

GASTRO Vaizová, s.r.o.

Velkoobchod pro gastro provozy. Nabízíme potravinářské zboží zn. Vitana, Hugli, Podravka-Lagris, Nestlé a dalších dodavatelů. Vedeme i chlazené a mražené potraviny, mléčné výrobky. Zavážíme západní, střední a jižní Čechy, další regiony po dohodě.
Apetitto - Šnajdr, s.r.o.

Apetitto - Šnajdr, s.r.o.

Gastro velkoobchod mléčné výrobky, potraviny a balení pro fi Varnea. Zavážíme v Plzeňském, Středočeském kraji a Praze se zaměřením na uzavřené stravování. Dodáme mléko, jogurty, sýry, máslo, tuky, majonézy, vejce, polévky, koření, těstoviny a vývary.
Teplická bramborárna

Teplická bramborárna

Výroba a prodej originálních Pravých hospodských brambůrků. Nabízíme solené, česnekové a slaninové brambůrky. Velkoobchod i maloobchod brambor.
BONTECUE, s.r.o.

BONTECUE, s.r.o.

Jsme výrobce přírodního medového dortu vyráběného podle tradiční kavkazské receptury. Pro výrobu našeho medovníku používáme exkluzivní suroviny v bio kvalitě, speciální technologie na výrobu vlastního karamelu, velké množství ořechů, nově i čokolády.
http://www.medovydort.cz | Přerov I-Město
Refi-CZ, s.r.o.

Refi-CZ, s.r.o.

Distribuce surovin pro gastronomii, lahůdkářskou a pekařskou výrobu.
http://www.refi-cz.cz | Praha-Chodov
JÍRES, s.r.o.

JÍRES, s.r.o.

Gastro velkoobchod nabízí potraviny, suroviny, zmrzliny, zmrzlinové kornouty. Máme food servis pro stravování. Nestlé, Maggi, Chef, Nescafé, Orion, Drana, Frujo, Toje, Pregel, Fabbri, Vitana, Hügli, Olej, Koloniál. Distribuce v jihozápadních Čechách.
Vejprnice
Fabio Produkt, spol. s r.o.

Fabio Produkt, spol. s r.o.

Velkoobchod, výroba, distribuce olejů a zemědělských komodit. Prodáváme řepkový, rafinovaný, stolní, slunečnicový, rostlinný, palmový, kokosový, olivový, fritovací a máslový olej. Značky Manka, Slunka, Rostlinka, Gastro, Palmolein, máslo, tuky ad.

Výhody registrace firmy

1
Popis nejdůležitější výhody!
2
Mnohem více klientů!
3
Mnohem více peněz!

Zargistrujete svou firmu: