VELKOOBCHOD / Velkoobchod potravin

Zadejte minimálně tři znaky

Aspius, spol. s r.o.

Aspius, spol. s r.o.

Prodáváme kvalitní chlazené a mražené maso z celého světa - jihoamerické hovězí, telecí, jehněčí, klokan, pštros, zvěřina, francouzská drůbež, mražené ryby, krevety a mořské plody. Na přání dovoz specialit. Rozvoz po Praze a okolí, ČR dle domluvy.
http://www.aspius.cz | Řitka-Obchodní zóna
Mlýn a krupárna Mrskoš, s.r.o.

Mlýn a krupárna Mrskoš, s.r.o.

Provádíme výrobu, prodej a distribuci mlýnských produktů - pšeničná mouka, žitná mouka, ječné kroupy, ovesné vločky a mlýnská krmiva. Dále v nabídce: agrochemie, technologický servis a poradenství pro pekaře, autodoprava.
http://www.mlynmrskos.cz | Horažďovice
Bikos CZ

Bikos CZ

Velkoobchod potravin s moderním skladovacím systémem a organizovaným rozvozem zboží. Hlavním artiklem obchodu jsou vejce, potraviny pro široký koloniál pro školy, restaurace, hospody, závodní jídelny, hotely.
http://www.bikos.cz | Olomouc-Chválkovice
ADAM & PARTNER, s.r.o.

ADAM & PARTNER, s.r.o.

Dodavatel chemických surovin pro kosmetický, farmaceutický a potravinářský průmysl a pro výrobce nátěrových a stavebních hmot.
BELVEC, spol. s r.o.

BELVEC, spol. s r.o.

Výhradní dovozce čokoládových cukrovinek, pralinek, sušenek a výrobků mexické kuchyně od výrobců z belgického království. V sortimentu také 100% citrusové šťávy z Itálie.
http://www.belvec.cz | Praha-Strašnice
RATIO, s.r.o.

RATIO, s.r.o.

Velkoobchod potravin, drogerie cash & carry ve velkotržnici. Rozvozy zboží až k Vám, 10000 položek pro gastronomii i maloobchod. Prodej potravin chlazených i mražených. Naleznete zde veškerý sortiment od drogerie po potraviny.
http://www.ratio.cz | Praha-Lipence
MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.

Ve 13 velkoobchodních střediscích v celé České republice je registrovaným zákazníkům - především podnikatelům v oblasti gastronomie a obchodu - k dispozici široký sortiment potravinářského i nepotravinářského zboží. Ucelená nabídka velkoplošných prodejen umožňuje provozovatelům restauračních zařízení a maloobchodníkům zakoupit pro jejich provozovny vybavení, pomůcky, nástroje i zařízení určené pro prodej výrobků a nabízení služeb a zboží pro konečné spotřebitele.
http://www.makro.cz | Praha-Stodůlky
Pistachio, a.s.

Pistachio, a.s.

Export a import suchých plodů a sušeného ovoce - zpracováváme oříšky, suché plody a sušené ovoce v čokoládě, arašídy ve skořápce i loupané, pistácie a pistáciová jádra, kešu, mandle, mák, kokos, vlašské ořechy. Prodáváme volně ložené i balené zboží.
Basko banány, s.r.o.

Basko banány, s.r.o.

Zajišťujeme velkoobchodní i maloobchodní prodej čerstvé zeleniny a ovoce - komplexní sortiment, čerstvé zboží po celý rok. Zásobování obchodů, škol, gastronomických provozů, hotelů, restaurací vlastními dodávkami - rozvoz po městě a okolí zdarma.
http://www.basko.cz | Praha-Lipence
BMC Brno, s.r.o.

BMC Brno, s.r.o.

Specialista a poradce pro Španělsko. Dovoz oliv, olivového oleje, vína, konzervovaných masných výrobků, sterilovaného ovoce a zeleniny, koření, dochucovadel, suchých plodů a vybraného zboží na objednávku. Absorbéry kyslíku z Francie.
http://www.bmcbrno.cz | Brno-Zábrdovice
Bornet, spol. s r.o.

Bornet, spol. s r.o.

Dovážíme a distribuujeme cukrovinky, dezerty, plody moře, čokolády, čokoládové mince, lízátka, žvýkačky. Velkoobchodně prodáváme ovocné pendreky VIDAL, želé kabely, želatinové pásky, cukrovinky s hračkou, lipo, karamely, lázeňské oplatky.
Podnik pro výrobu vajec v Kosičkách, s.r.o.

Podnik pro výrobu vajec v Kosičkách, s.r.o.

Tradiční výrobce českých konzumních vajec. Také prodej slepic a kuřic. Velkoobchod, maloobchod. Zajišťujeme prodej, distribuci a rozvoz vajec. Vejce jsou pod stálým veterinárním dozorem. Vejce jsou prostá Salmonel a těžkých kovů. Přikládáme registraci a osvědčení o zdravotní nezávadnosti potravin. Produkujeme na trhu žádanější hnědá vejce. Prodáváme slepice a kuřice. Distribuujeme česká vejce - české potraviny. Ve firmě jsou dodržovány zákony a normy EU.
http://www.vejcekosicky.cz | okres Hradec Králové
TRAFFIC

TRAFFIC

Jsme velkoobchod dodávající cigarety, tabáky, doutníky, alkoholické a nealko nápoje, pivo, káva, čaj, cukrovinky, slané pečivo, potraviny, drogerie, dobíjecí kupóny. Oblasti působnosti jsou východní Čechy, jižní Morava a přilehlé okresy.
http://www.traffic.cz | Brno-Brněnské Ivanovice
MC CAIN FOODS Czech Republic

MC CAIN FOODS Czech Republic

Výrobce mražených potravin značky McCain - bramborové výrobky (krokety, hranolky, americké brambory), pizzy, nápoje, dezerty. Výroba a dovoz potravin značky McCain do České republiky.
http://www.mccain.cz | Praha-Braník
Diama, s.r.o.

Diama, s.r.o.

Jsme velkoobchod pro značkové bulharské víno, sterilizovanou zeleninu a jiné speciality bulharské kuchyně. Zavážíme obchodní řetězce, maloobchody, vinotéky a gastro. Nabízíme bílé a červené polosladké víno Monastirsko šušukaně, polosladká bulharská vína výběrové řady Vini Di: Muscat a Chardonnay, Tamjanka, Cabernet Sauvignon, Merlot, vynikající vína z řady Metaphora bílá a červená.
Exver Food, s.r.o.

Exver Food, s.r.o.

Specializovaný velkoobchod potravin. Zásobujeme provozovny veřejného stravování, restaurace, hotely, pekárny, cukrárny a průmyslové výroby potravin. V naší nabídce je mouka, moučné výrobky, sůl, cukr, rýže, luštěniny, těstoviny, polévky, bujóny, omáčky, oleje a tuky. Nabízíme zeleninu, kompoty, přesnídávky, džemy, marmelády, med, nugety, paštiky, konzervy, hotová jídla. Prodáváme hořčice, majonézy, dresinky, cukrovinky, ovoce, káva, čaj, kakao, nápoje, sirupy, výrobky zdravé výživy, dia výrobky.
http://www.exver.cz | Staré Ždánice
GASTRO Vaizová, s.r.o.

GASTRO Vaizová, s.r.o.

Velkoobchod pro gastro provozy. Nabízíme potravinářské zboží zn. Vitana, Hugli, Podravka-Lagris, Nestlé a dalších dodavatelů. Vedeme i chlazené a mražené potraviny, mléčné výrobky. Zavážíme západní, střední a jižní Čechy, další regiony po dohodě.
Apetitto - Šnajdr, s.r.o.

Apetitto - Šnajdr, s.r.o.

Gastro velkoobchod mléčné výrobky, potraviny a balení pro fi Varnea. Zavážíme v Plzeňském, Středočeském kraji a Praze se zaměřením na uzavřené stravování. Dodáme mléko, jogurty, sýry, máslo, tuky, majonézy, vejce, polévky, koření, těstoviny a vývary.
Teplická bramborárna

Teplická bramborárna

Výroba a prodej originálních Pravých hospodských brambůrků. Nabízíme solené, česnekové a slaninové brambůrky. Velkoobchod i maloobchod brambor.
BONTECUE, s.r.o.

BONTECUE, s.r.o.

Jsme výrobce přírodního medového dortu vyráběného podle tradiční kavkazské receptury. Pro výrobu našeho medovníku používáme exkluzivní suroviny v bio kvalitě, speciální technologie na výrobu vlastního karamelu, velké množství ořechů, nově i čokolády.
http://www.medovydort.cz | Přerov I-Město

Výhody registrace firmy

1
Popis nejdůležitější výhody!
2
Mnohem více klientů!
3
Mnohem více peněz!

Zargistrujete svou firmu: